Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztők igy karácsony után...

Mit főztők igy karácsony után a családnak?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Brassóit főztem ma ubisalival. Idén nagyon elengedtük a karácsonyt, nem volt sem töltött káposzta se semmi kacsa vagy hal. Férjemnnek volt vaddisznó pöri anyósoméktól. Főztem bolognais húsgombócot a gyerekek ezt kérték, volt pizza is.

Holnap zöldségleves lesz maradék brassóival.

Utána rokonok jönnek, csinálok töltött dagadót, salival és rizzsel. Lesz valamilyen ragu vagy pörkölt de nem tudom még mi.

Szilvesztert szállodában töltjük, még nem tudjuk mi lesz a menü.

2018. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!
2018. dec. 28. 06:45
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma csirkecombokat pirítottam le és krumplit főztem héjastól, majd a krumplit és a hagymát rétegeztem ráraktam a baconbe tekert csirkecombokat leöntöttem lecsóval, majd betoltam a sütőbe.
2019. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Holnap hekk lesz görögsalival, holnap után pedig fokhagymás csirkemell csíkok szintén salival és paradicsomleves aztán főzelék pl lencse, és tepsis csülök levessel.
2019. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi nektek is! jol hangzik mindegyik
2019. jan. 9. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!