Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet beszerezni a régi...

Macifi kérdése:

Hol lehet beszerezni a régi minőségű gyümölcsízt, ill. népies nevén hitler szalonnát?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A világ melyik tájékán?


Bp-en pl. egészen biztosan van a Lehel téri piacon, a Fővám téri Vásárcsarnokban és a Rákóczi téri csarnokban is.

2019. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sütésálló lekvárként keresd. Kb. minden élelmiszerüzletben van. Mondjuk az már más kérdés, hogy minőségileg mennyire egyezik a régebbi változatokkal. Vettem már olyat ami nemhogy sütésálló nem volt, de konkrétan szobahőmérsékleten szétfolyt.
2019. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Coop-üzletben vettem szinte ugyanolyat, mint anno 25 évvel ezelőtt.
2019. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még a zöldségesben is van és levágnak belőle amennyi kell. Piros meg sárga. A sárga talán barack akar lenni, a piros meg nem tudom, olyan vegyes semmilyen.
2019. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha külön csomagolva tálcán tudod megvenni, azok hasonlítanak a régiekre. A sütésálló is hasonló, de folyósabb sokkal és a minősége sem jó.
2019. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!