Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell hamburgert csinalni?

Hogy kell hamburgert csinalni?

Figyelt kérdés
Finom legyen

#hamburger #ketchup #finom hamburger
2019. febr. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Akkor finomra kell
2019. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2019. febr. 20. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőled függ. Zsemléből szerintem a legjobb a frissen sült házi, de a bolti is megteszi kicsit megpirìtva belül.

Húsnak a 100% darált marha a legjobb, csak sóval és borssal fűszerezve. Megformazod, megsutod. Jobb, mint az előre gyártott bolti, aminek kb 50%-a hús.

Ez az alap. A bucit megkened mondjuk majonezzel, ra a forró hus, rá egy szelet cheddar sajt, rá mondjuk bundazott hagymakarika, salata, paradicsom, majonéz megint és a buci tető.

Tőled függ hogy miket teszel bele. Ha trappista sajtot szereted inkább, az is tökéletes cheddar helyett.

Én a hamburgerezok etlapjait szoktam nézni és az alapján meritek ötletet.

Ha husimadok vagytok, akkor lehet bacont is rakni bele vagy dupla húst. Mehet tukortojas is vagy rántott sajt stb

2019. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!