Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit kezdjek sok kakaóval?

Mit kezdjek sok kakaóval?

Figyelt kérdés
Kaptunk elég sok instant kakaót,kb 8kg mennyisèg.Amiket csinaltam eddig kakaó ital,kakaós csiga,palacsintába,tejbegriz tetejére...de itt kifújt a tudásom kb 🤣

#kakaó #kakaópor #instantkakaó
2019. jún. 24. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én ebből legalább 5 kg-t elajándékoznék.
2019. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Meddig van szavatossága? Ha sokáig, akkor semmi különöset nem csinálnék. Használnám, ahogy eddig, aztán majd elfogy. Legalább nem kell venni jó ideig :)

Ha lejár egy éven belül, akkor én is adnék belőle másoknak, hogy fel lehessen használni még a lejárati időn belül.

Pluszba ezért nem sütnék, készítenék semmit.

2019. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Ajándékozd el. Ezek az instant kakaók tele vannak cukorral, csak az egészségedet károsítod vele.
2019. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az éven lejár a szavatossága És kidobni sajnálnám.
2019. jún. 24. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ajándékozz még másoknak is, család, barátok, szomszédok. Adhatsz többet is nekik, majd ők is továbbadják másnak. Vagy add vissza annak, akitől kaptad. Nem is értem, hogy mit gondolt :D
2019. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt hittem vaalki ir ötletet mire használjam fel pl valami süteményrecept vagy ilyesmi 😊
2019. jún. 24. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

8 kiló kakaó nagyon sok. Kakaós sütik vannak a neten, rengeteg féle.

De eszembe jutott valami: lehet rendelni, vagy venni kis bögréket, fém tetejű üvegtartókat. Porciózd bele, díszítsd fel valamivel, masni, stb., névnapra, szülinapra a többi ajándék mellé ebből is adhatsz rokonoknak, ismerősöknek. Szerintem örülnének egy ilyen saját készítésű gesztusnak. Ez csak egy ötlet, nem muszáj, csak belegondoltam, hogy 8 kilót nem tudsz elhasználni. Akkor mást sem ennétek, mint kakaós ételeket.

2019. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány Nesquik kakaós recept

[link]

2019. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg készíthetsz belőle kakaólikőrt.
2019. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ihh ez a likőr jól hangzik utána nézek hogy kell :))
2019. jún. 24. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!