Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnap egy étteremben ettem...

Tegnap egy étteremben ettem egy nagyon finom csokis avokádó pohárkrémet. El szeretném készíteni. Van ilyen receptetek?

Figyelt kérdés

Vajon mi lehetett még benne?


Avokádó volt pürésítve, eritrittel édesítve és jó minőségű kakaópor. A tetején kivi és málna darabok. Ezt az étlap alapján megtudtam. Amikor megkóstoltam éreztem benne banán ízt is. Lehetséges, hogy tesznek bele banánt is? Az állaga krémes és sűrű volt.


Eszméletlen finom és egészséges desszert, ezért szeretném elkészíteni.



2019. júl. 3. 08:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%

Van ez az új, google tipusú internetes kereső! Ha nem ismered, akkor megadom a címét, most ingyen csatlakozhatsz: www.google.com


Elvégeztem helyetted a keresést, így neked már nem kell ezzel fáradnod:

[link]

2019. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
#1+1
2019. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Esetleg ez. Ebben van banán, avokádó és kakaó, igaz nem eritrittel édesít, de simán lecserélhető.

2019. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a kioktató és cinikus válaszokat! Reménykedtem benne, hogy van valakinek valós tapasztalata is benne, ezért kérdeztem. Ha nektek nincs, akkor nem kötelező válaszolni. Vannak még perspektívái az illedelmes viselkedésnek, úgy látom.


A harmadik válaszadónak, tényleg köszönöm a segítséget! :)

2019. júl. 3. 09:38
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Njncs igazad, utolsó. Amúgy miért fáj, ha valaki segit? Ha neked nem megy, nem kell valaszolnod.
2019. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert, ennyiből tudod, hogy ki az életképtelen? Gondolod nem néztem szét a kérdés előtt? Láttam sokféle receptet, de konkrét emberek tapasztalata érdekelt. A neten millió idióta recept kering.
2019. júl. 3. 11:56
 7/11 anonim válasza:
81%
Miért szerinted a netes receptek nem konkrét emberek tapasztalatán alapulnak?
2019. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy írhat, csak az ottani receptek írójával nem lehet úgy kommunikálni, kérdezni, mint itt. Már bánom, hogy bármit kérdeztem, teljesen fölösleges volt. Azon kívül, hogy megtudtam milyen életképtelen vagyok sokkal több infót nem sikerült megtudnom, de nyugodtan írd még le párszor, milyen hülye vagyok. Valakin le kell vezetni a feszültséget névtelenül...
2019. júl. 3. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Na látod, akkor végre egyetértünk abbam, hogy ez a kérdés teljesen felesleges volt, örülök, hogy Te is belátod végre.
2019. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom töröltek pár választ is, nem véletlenül.


Akit érdekel a téma, annak üzenem, hogy a legnagyobb videómegosztón és angolul keresgessen. Ott vannak jó receptek. Hátha én tudtam segíteni valakinek.

2019. júl. 3. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!