Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Te miért nem vagy vegán?

Te miért nem vagy vegán?

Figyelt kérdés
Etikai vegán életmódra gondolok.
2019. dec. 9. 17:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
63%

Mert szeretem finomakat enni, szeretem a húsételeket, tejtermékeket stb.

Tudom, hogy léteznek már ezeknek vegán utánzatai, de nem, nem fogok silány műhúst, műsajtot, műtojást enni, amikor ott az igazi. Alapból nem értem ezeknek a termékeknek a létjogosultságát, de ez más kérdés.

Plusz nem vagyok hajlandó felülni ennek a hihetetlen vegán agymosásnak ami manapság megy, hogy aki nem vegán az máris rossz ember, gyilkon, tönkreteszi a Földet stb... ez az egész veganizmus lassan rosszabb, mint egy szekta.

Egyébként szeretem az állatokat, van kutyám, macskám, de falun nőttem fel, ahol teljesen természetes volt a disznó, csirke levágása. Bár én magam nem csinálnám ezeket, de nem is tartom halálos bűnnek, mint a vegánok nagy része.

2019. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
28%

#27


Hogy lehet a zöldségektől undorodni?!

Jó hülye vagy 😁

2019. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
44%

Rosszul vagyok ha zoldseget kell ennem. Nem birom megenni nyersen oket, kepes vagyok egy szendvicsbe tett paprikatol hanyni.

Paradicsombol csak a magot eszem meg.

Uborka az amit megeszek es nem vagyok rosszul tole.

Semmi mast nem tudok megenni. Gyumolcsoknel jobb kicsit a helyzet de egyedul amit szeretek az ananasz es eper.

De a hust minden fele formaban imadom.

Ahhoz, hogy vegan legyek lehet pszichologus kellene mert ha nem ennek hust es zoldseget nem sok minden maradna szamomra.

2019. dec. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem látom semmi értelmét. A természet úgy működik, hogy a fogyasztók és a lebontók más élőlények elfogyasztásán keresztül jutnak táplálékhoz. Vagyis semmi etikátlan nincs ebben, gyakorlatilag így működünk.
2019. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
62%
Mert barátnőmnek komoly egészségügyi problémái lettek tőle, konkrétan ki kellett kúrálni utána, pedig normálisan étkezett és vitaminokat is szedett, mégsem volt elég. Mondta, hogy kb. lehetetlen vegánként minden tápanyagot bevinni a szervezetedbe, mert nem tudsz annyi féle zöldséget,stb magadba tömni, hogy elég legyen. Az orvosa mondta neki, hogy kezdjen el húst enni.
2019. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
62%
Mert a sajtról nem tudnék lemondani. Hús nélkül elvagyok, nem is szeretem kimondottan, de a sajt, a SAJT! 😱
2019. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanaz mint a #36os.
2019. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
27%
Olyat már hallottam hogy valaki a hústól undorodik, de olyat hogy a zöldségektől, olyat még nem, ha lepontoztok ha nem 🙂
2019. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
23%

*idióták

A lepontozáshoz értetek, máshoz nem

2019. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
0%

Hogy őszinte legyek, nem is csodálkozom az ilyesmi kérdéseken, nekem is hasonló érzéseim vannak 😁


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..

2019. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!