Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mennyi az a minimum életkor,...

Mennyi az a minimum életkor, amikortól célszerű vegán étkezésre szoktatni a gyermeket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem aki ennyire tájékozott a témában, az ne a gyakorisoktól akarjon már erre választ.


Ha azt mondom 17 év akkor elhiszed és ezt csinálod?


Talán a védőnőt keresd fel és a gyerekorvost.


Őszintén remélem, hogy olyat kapsz tőlük, hogy magad alá szarsz :)

2020. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
92%

No ebből is látszik hol a kultúra belőled.. Biztos elvette a zödddség evés. 🤣


Kedves meg 1 normális érvet nem tudtál felhozni a vegán étrend mellett!


Te azt hiszed aki szívesen eszik húst az mind elhízott,igénytelen magára az ételére, alkoholista esetleg?

No megint csak IQ 0


Elárulom.. Saját kertünk van. Amit tudunk megtermelünk magunknak. Hatalmas gyümülcsösünk van.

Csibéink nyúlaink húsgalambjaink kecskéink vannak. Akiket én nevelek, tudom mit eszünk. Saját tejem van, sajtot készítek.

Mindezt lassan 3 gyermek mellett akik köszönik egészséges jó étvágyuak.


Tudod nem hiába lehet CSAK SZOROS ORVOSI MEGFIGYELÉS MELLETT VEGA VAGY VEGÁN ÉTRENDEN NEVELNI EGY GYERMEKET..

Mert többet árthatsz vele mint használ.

2020. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom melyik bolygón élsz.. Családorvos aki 2 hetente disznóvágáson van.. 🤦‍♀️


Nos ha már indítassz egy fórumot és vered a nyálad az a legkevesebb, hogy érvelsz mellette.


De felesleges. A stílusod, de pusztán az IQ sokat elárul..

2020. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
87%

Jajj kérdező neked minden hsz-ed az állatok különböző teszrészeiről való fantáziálásáról szól, na meg a piáról.

Elég agresszív kismalac stílusod van, szerintem menj el egy jó disznótorra, kissé frusztráltnak tűnsz😉😉

Nem szégyen ám pulyka sgglyukra vágyni se kőbányaira. Én nem itèllek el igérem😀

De amit itt lenyomsz az vérciki, még faluhelyen is...

2020. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
93%

Védőnő a falvakban is van és gyerekorvos is. Legalább kirendelt.



Amúgy nem tudsz vezetni? Vagy buszjegyet venni? Netán biciklizni?


Csak találsz valakit, aki kompetens a témában és a szavaiért felelősséget is vállal.


Alig pár válaszoló jelezte, hogy fogyaszt húst. Honnan tudod, hogy akinél a stílusod és a gyerek táplálásával kapcsolatos véleményed kiveri a biztosítékot, az nem vegán?


Arról nem beszélve, hogy olyan jelzőkkel illeted őket, amivel azt próbálod sejtetni, hogy intelligens vagy, mert választékosan próbálsz beugatni nekik. Csak azt felejted el, hogy ettől még a tartalma nevetséges.

2020. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy online sem találtál egyetlen orvos válaszol rovatot sem?


Az ilyen ne próbáljon már okosnak tűnni.


Komoly felelősséggel rendelkező témában kérdez laikusokat, anoniman, azt mondja falun nincs lehetősége informálódni, aztán pulykasegget és kőbányait emeleget.


Kicsit durva ez este 10kor.

2020. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
87%

Hagyjátok szerintem. Túl sokat volt vidéken, nem fejlődött ki az agya.


Amúgy annyit emlegeti a húst, mint a homofóbok a melegeket. Mindenki arra a fogára teszi a nyelvét, amelyik a legjobban fáj. Ha valaki ennyire ágál a hús ellen, annak bizony hiányzik. Látens húsevő.

2020. aug. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
91%

Szabad orvosválasztás van, kereshetsz a vegánságot támogatót.

VAgy tudod, google, írsz neki, mit tanácsol.

De mások is javasolták, azt mondod, rengeteg tájékoztató anyag van a neten, biztosan van arról is, mikortól nem árt.

Biztosan tagja van valami közösségnek, ahol hasonló érdeklődésűek vannak, miért nem őket kérdezed?

Valahonnan bezerzel alapanyagokat, miért nem az ottani szakebert kérdezed?

Na?

2020. aug. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
47%

Nem olvastam végig a válaszokat, el tudom képzelni mi van bennük.


Kérdező, ehhez inkább egy dietetikus és/vagy gyerekorvos segítségét kérd szerintem, mint a gyakoris random emberekét.

2020. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy vicces hogy a vegán étrend "erőltetés"... Mintha a disznót magának vágná le és önként töltené a kolbászt a gyerek, hogy megehesse. (Bónusz pontért meg is lehet verni meg üvölteni vele ha nem akarja megenni.)

Neeem, a húsevés az nincs "ráerőltetve". :DDD


BÁRMIT ad a szülő a gyereknek az anyatej után, arra rá lehetne mondani hogy "ráerőltetés" hiszen a szülő dönti el a kisgyerek helyett, hogy mit egyen...

2020. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!