Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mennyi az a minimum életkor,...

Mennyi az a minimum életkor, amikortól célszerű vegán étkezésre szoktatni a gyermeket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
82%
60, nem válogatós lesz, hanem kialakul az ízlése. de oké, te mindent megszel, nincs olyan, amit nem szeretsz. Más meg nem ilyen.
2020. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
24%
És érdekes módon minden gyereknek a tejbegríz felé alakul az ízlése...
2020. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
83%

Te már csak tudod, minden gyereket ismersz.

De az gondolom nem zavar ha a gyerek csak egyoldalú táplálkozásban részesül, és nincs választása.

Komolyan, nektek ez nem is a gyerekről szól, csak rólatok, meg a saját meggyőződésetekről.

Az ilyen szülő fog később iskolát, szakmát, ha teheti párt is vàlasztani annak a szerencsétlennek, mert hát mit képzel a büdös kölke ha nem a te ízlésed kèpviseli.

Egomàn, kontrollmániás emberek.

Ja és ettem gyerekként tejbegrízt, van hogy felnőttként is megkívánom. Botrányos.

Tudom most jön az hogy 40 évesen fogok elpatkolni meg tuti egészségtelen vagyok. Az hát, egészséges csak vegán ember lehet. Ki más.

2020. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
90%

64es a te gyereked is fog még tejbegrízt enni, meg még cifrábbat is, titokban és 2 pofára hànyásig.

Mert zakkant biomami tiltotta mindentől.

De jó lesz, a jövő diabéteszese.

Mértékletesség mint fogalom ismerős? Nem a teljes tiltás a megoldás semmire, ez olyan mint a mese nézés, meg a tabletezés.

Művelődj.

2020. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
11%

#62

(Ismét leírom, hogy nem vagyok vegán.)

Ugye azt tudod, hogy a gyűjtögető, vegyes, inkább növényi alapú, tejmentes táplálkozáson kívül minden "természetellenes"? :D

Megértem ha valaki nem híve a gyerek vegán táplálásának, de nem értem miért kell ilyen érvekkel dobálózni... :D

2020. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
18%

60as vagyok.

Sikerült úgy félre érteni itt sokaknak a kérdést, ahogy egy igazi alja trollhoz illik.


Ha azt eszi a gyerek, amit kér, amit csak ő akar, abból könnyen lesznek hetek, amikor csak fagyit akár enni. Vagy csak rangot húst. Vagy egyoldalú lesz a táplálkozása, mint itt a ti felfogásotok.


A szülő feladata, hogy a gyereknek változatos étrendet biztosítson. És ha a gyerek nem akar csak egy felét enni, akkor megmondani, hogy miért jó dolgok, ha nem csak egy valamit eszik a gyereke.


Ez sem azt az idióta következtetést nem jelenti, hogy egy felét adok neki.

Azt a idióta következtetést sem jelenti, hogy kényszerítem a gyereknek a kaját.


Azt jelenti (bár akinek van agya, eddig is megértette), hogy nem a gyerek dönt mindenben, mert akkor válogatós lesz és egészségtelenül fog kajálni.


Ha te szülőként #61 ezt nem látod, és mindent megengedsz a gyerekednek és nem mutatsz neki helyes utat, akkor szánalmasan roszzul csinálod te kis kötekedő senki.

2020. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek, beleértve a gyerekeket is vonzódnak az édes ízekhez. Azért, mert ami édes, az nagy biztonsággal nem mérgező. Evolúciós dolog, természetesen előforduló növényekre vonatkozik.


Ezért imádják a tejbegrízt.



Egyébként én is sajnálom az állatokat, gyűlölöm ezt az intenzív termékelőállítást, de attól még szükség van húsra az egészséges táplálkozáshoz.



Nem kellett volna szétverni a tanyavilágot, akkor jó minőségű és tisztességesen tartott állatok húsát fogyaszthatná mindenki.


Arra buzdítok egyébként mindenkit, hogy tanyasi húst vegyen, főleg ha gyereke van, vagy ha van lehetősége tartson ő maga baromfit és sertést.

2020. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
itt egy ember érti félre, és az pont te vagy.
2020. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
0%

61 félre magyarázza, amit a 60 írt, majd neki esik a saját maga által gyártott érvelnek.


Háháháhá. Szánalmas.

2020. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
6%
68 jól leírtam amire a 64gyel céloztam. De felőlem tömjétek a gyereket a sok vega műszarral, nekem mindegy. Az enyém mindenevő.
2020. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!