Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mennyi az a minimum életkor,...

Mennyi az a minimum életkor, amikortól célszerű vegán étkezésre szoktatni a gyermeket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
79%

#52 pont hogy nem.

Az ember mindenevő, ez biológiai tény, hiába toporzékoltok rajta. Az hogy a szülő a húst IS bevezeti a gyereknek azzal nem tesz semmi különöset, természetesen étkezteti.

Ahogy az oroszlàn sem nyom le a kölyke totkàn növényt pusztán meggyőződésből, mert azok meg húsevők.

De nektek kár tépni a szánkat, rosszban vagytok a tényekkel, és előszeretettel hisztiztek mindenen ami nem a szektás felfogásotoknak tetsző.

Az meg nem tudom hogy jön ide milyen technikával készül egy étel, ennek vajmi kevés köze van a tényhez hogy mindenevők vagyunk.

2020. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
89%

Melleeleg már csak azért sem nevelném a gyerekem vegànnak,mert ha nem vezetem be neki az összes allergént, akkor jó eséllyel örök vegànságra itélem, akkor is, ha később enne húst is.

De felteszem titeket ez sem érdekel, az akaratotok mindenek felett. A gyerek másodlagos.

2020. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
0%

#53

Ezt biztos, hogy nekem címezted?

Sehol nem írtam, hogy az ember ne mindenevő lenne. Sehol nem írtam, hogy vegán lennék.

Csak a kommentelők egy részének vicces a felfogása, ennyi. :)

2020. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
2%
Mondjuk az is elmond mindent, hogy le lett pontozva a válaszom amiben írtam, hogy ebben a kérdésben szakembernek kéne döntenie, tanácsokat adnia. :DDD
2020. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
38%
Igen neked címeztem meg a "ráerőltetős" okosságodra.
2020. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
3%

#57

Akkor tényleg mellélőttél, mert nem vagyok vegán. :))

Csak gyerekkoromban rám pl. rám lett erőltetve a hús pedig akkor utáltam. Még mindig nem értem, ez miben jobb, mintha bármilyen más étrendet szabna meg a szülő a gyereknek.

Meg ez a logika, hogy páran úgy fogalmaznak mintha a húsevés a gyerek önálló, saját döntése lenne minden esetben, pedig nem az, azt is ugyanúgy a szülő tanítja neki.

2020. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
77%

Nem ráerőltetés, hogy mindent kóstoltat valaki.

Megkóstoltatja a zöldséget, a húst. Ami nem ízlik, nem szereti, azt a későbbiekben nem adja.

De az, hogy nem is kóstoltat, eleve ráerőltetés, hiszen a gyereknek így kvázi választási lehetősége nincs is, nem tudja, hogy szívesen enné...

2020. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
0%
#59 Válogatós lesz, az miért jó?
2020. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
30%

#60 ugye ez a kérdés nem komoly????

Basszus adjál neki csak 1 félét, amit nem ismer nem hiànyzik neki 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ugye nincs gyereked?

2020. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
79%

"Még mindig nem értem, ez miben jobb, mintha bármilyen más étrendet szabna meg a szülő a gyereknek."


Abban rosszabb, hogy természetellenes, és nincs meg benne a szervezet fejlődéséhez megfelelő tápanyag. Míg a változatos étrendben megvan minden, ami kell.

2020. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!