Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A Burger King megszűntette a...

A Burger King megszűntette a vegàn, műhúsos burgerèt?

Figyelt kérdés

A vegetàriànus Whopper van màr csak?

Köszi előre is!


2022. máj. 6. 02:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
55%

Írástudatlanok kedvéért:


Nem fáj, megkérdeztem, mi értelme, mert nem értem.


Én pl. szeretem a kutyát, mint kedvencet. Sosem enném meg a kínaiak által kínált kutyahúst.

És ha lenne mondjuk hamis kutyahús disznóból, vagy vegán kutyahús, akkor sem akarnám azt enni.


Ezek a vegán húsok pont ilyenek a szememben. Én megeszem, mert a húst is megeszem. Ha nem ennék húst, akkor nem akarnék helyettesítőt sem enni. Legjobb példa, hogy 10 éves koromig szinte majdnem semmilyen húst nem ettem meg, és nem is akartam helyette szójafasírt sem enni.

2022. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
96%

#10

Sehol nem írtam, hogy ne lennék vegán.

Akkor a kedvedért átfogalmazom a kérdésem, hátha válaszolsz végre: miért fogalalkoztat ennyire hogy vadidegenek mit esznek meg mit nem esznek, és miért szurkálódsz?

2022. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
100%

#11

Mert az ember szerethet egy fogást úgy, hogy nem minden összetevőjét szereti. Pl. világ életemben uborka nélkül ettem a hamburgert, mert szeretem a hamburgert mint fogást, de nem minden összetevőjét. Ebben semmi fura nincs szerintem.

2022. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
13%
Én sem értem, miért kell húsra emlékeztető kajákat enniük a vegánoknak, ha a hús csúnya és gonosz. Csak saját magukat röhögtetik ki. Mondjuk ennyi ésszel nem is csoda...
2022. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
85%
13. Na most felvetődött bennem az a kérdés. Hogy vajon a marhahúspogácsától hamburger-e, a hamburger?
2022. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
22%
a szektások sosem a társadalom legintelligensebb rétegét képviselik...
2022. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
91%
#16-os, bezzeg aki ilyet ír...
2022. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor így fogom keresni! Csak màr kétszer is előfordult, hogy vegàn burgert kértem, ès a végàt adtàk...:/
2022. máj. 6. 12:24
 19/87 anonim ***** válasza:
9%

12#

“Sehol nem írtam, hogy ne lennék vegán.”


Tehát vegán vagy, de fáj a hasad a hústól(korábban írtad). Az hogy lehet?


“Akkor a kedvedért átfogalmazom a kérdésem, hátha válaszolsz végre: miért fogalalkoztat ennyire hogy vadidegenek mit esznek meg mit nem esznek, és miért szurkálódsz?”


Írtam, hogy nem foglalkoztat “annyira”, ez csak egy normális érdeklődés, ezért feltettem egy kérdést, amire viszont én nem kaptam választ, csak vádaskodást.

2022. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
89%

#19


Azt se írtam sehol, hogy soha életemben nem ettem húst. Nem értem min értetlenkedsz ennyire. Nem hittem hogy részletes beszámolót kell írnom az étrendemről és annak okairól... :D


Miért ne kaptál volna választ? Bemásolom akkor újra:

"Mert az ember szerethet egy fogást úgy, hogy nem minden összetevőjét szereti. Pl. világ életemben uborka nélkül ettem a hamburgert, mert szeretem a hamburgert mint fogást, de nem minden összetevőjét. Ebben semmi fura nincs szerintem"

2022. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!