Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A Burger King megszűntette a...

A Burger King megszűntette a vegàn, műhúsos burgerèt?

Figyelt kérdés

A vegetàriànus Whopper van màr csak?

Köszi előre is!


2022. máj. 6. 02:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
72%

"A hamburger felépítését követő, de húspogácsa helyett valamilyen növényi alapanyagból készült pogácsát tartalmazó szendvics"


Akkor ezt annak idején miért nem így találták ki?

2022. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
100%

#41

Nem igazán értem mire vonatkozik ez a kérdésed. Mit "ezt", mikor "annak idején", milyen "így"?

2022. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
17%

#39 tehát nem tudsz belekötni a galád húsevőbe, akkor elkezdesz terelni, és kiemelni a kevés értelmes válaszok egyikét, mintha a többi frusztrált komment nem is létezne. Ügyes. Csak hát az írás megmarad.


De ha szerinted egy érdeklődő kérdésre, amikor érdekel a motiváció, az a helyes válasz, hogy “mit fáj az neked?”, meg “miért rosszabb a napod?” a helyes válasz, és ez nem leoltás, akkor nálad sincs minden rendben.

2022. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
91%

#43


De ha szerinted egy érdeklődő kérdésre, amikor érdekel a termék neve, az a helyes válasz, hogy “minek akarsz ilyet enni?” a helyes válasz, és ez nem leoltás, akkor nálad sincs minden rendben.

:)))))))



Évek óta folyik a csapból is ez a kukacoskodó kérdés hogy "mé esző hambúrget ha nincse bene húzs", gyakran nyakonöntve némi szidalmazással is. Unalmas.

Ráadásul fölösleges maga a kérdés, mert evidens a válasz. Azért eszik valaki valamit egy összetevő nélkül, mert szereti azt a valamit, csak nem akarja megenni egy összetevőjét, ilyen vagy olyan okból. Elég egyértelmű.

2022. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
0%
43. A legelső hamburgert miért húspogácsával kínálták, és miért nem zöldségpogácsával? Akkor most mindenki boldog lehetne, mert nem sajnálnátok azt a szerencsétlen szarvasmarhát.
2022. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
14%

44 Látom a magyar nyelvi ismereteid is gyenge lábakon állnak.

Az nem válasz volt, hanem visszakérdezés, ami bár nem minden esetben illendő, de itt kötetlenebbül lehet a témákról beszélni.


“ Évek óta folyik a csapból is ez a kukacoskodó kérdés hogy "mé esző hambúrget ha nincse bene húzs", gyakran nyakonöntve némi szidalmazással is. Unalmas.”


Tehát mégiscsak elismered, hogy furusztrált vagy a múltbeli események és szekálások miatt és rám zúdítod, holott én csak próbálom megérteni.

2022. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
100%

45# ehhez nekem mi közöm?

43

2022. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
91%

#45

"legelső hamburgert miért húspogácsával kínálták, és miért nem zöldségpogácsával?"

Fogalmam sincs. De akkor szerinted ha valamit valaki először elkészített valahogy, akkor soha többé nem szabad változtatni a recepten? :D

Remélem nem szoktál paradicsomszószos pizzát enni, vagy tejszínes carbonarat, az erősen paradicsomszószos (pláne tasakos) bolognairól nem is beszélve.

Amúgy maga a hamburger ha jól tudom, a tatárbifsztek "leszármazottja" szóval akkor minek süti meg manapság bárki? Hisz az már nem az eredeti recept!!!!!!



#46

"Az nem válasz volt, hanem visszakérdezés"

Tudom. Én is csak visszakérdeztem. :)


"Tehát mégiscsak elismered, hogy furusztrált vagy"

Nem, azt ismerem el hogy unalmas és értelmetlen a kérdésed. Ennek ellenére válaszoltam rá.

2022. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
100%
47. Bocsánat félrenyomtam, ezt a 42-nek szántam.
2022. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
14%

"De akkor szerinted ha valamit valaki először elkészített valahogy, akkor soha többé nem szabad változtatni a recepten?"


Persze hogy lehet, csak nem egy alapvető összetevővel. Mert az már az étel nevét is megváltoztatja.

2022. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!