Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A Burger King megszűntette a...

A Burger King megszűntette a vegàn, műhúsos burgerèt?

Figyelt kérdés

A vegetàriànus Whopper van màr csak?

Köszi előre is!


2022. máj. 6. 02:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem attól, hogy két zsemle között vannak zöldséges és hamburgerpogácsa, nem hiszem, hogy annak feltétlenül húsból kell lennie ahhoz, hogy hamburgernek nevezhető legyen.
2022. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
21%
Akkor biztos csak a profitéhes húsipar miatt van készül marhából. 😂
2022. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
64%
Na, ezt most jól megaszontam. 😃
2022. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
100%
De hát létezik csirkés hamburger is pls. Ha meg létezik csirkés, akkor szerintem létezhet babos is.
2022. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
89%
És egyébként nem profitéhes a húsipar szerinted? Vagy mi ez az iróniától csöpögő duma?
2022. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
9%
35. Szerintem már a csirke Burger is egy utánzat, hát még a babból készült pogácsa.
2022. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
84%
Értem, ha neked per definitionem marhahúsos a hamburger, de te meg talán érted, hogy másnak nem feltétlenül. És mivel nekem nem, simán tudok mást enni és szintén hamburgerként gondolni rá. :D
2022. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
22%
Nézd, én ezt úgy vezetem le hogy miből készítették először azt az ételt amit később újragondolva ugyanazon a néven tartanak forgalomban
2022. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
90%

#24

Áruld már el, mi a frusztrált leoltás abban, hogy valaki szeret egy fogást úgy is, ha nem minden összetevőjét szereti? Mi ezen az oltás? Komolyan kérdezem.

2022. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
92%

#22

Egész nyugodtan csinálhatsz "gombapörköltet" húsból, csak ott mivel LÉTEZIK rá saját szó sok éve, egyszerűbb lenne marhapörköltnek hívni. A "hamburger felépítését követő, de húspogácsa helyett valamilyen növényi alapanyagból készült pogácsát tartalmazó szendvics"-re egyelőre nincs más szó, max a "vegaburger", ami miatt meg hőbörögnek az okostojások.

Arról nem is beszélve, hogy a gombapörköltnek elég domináns gombaíze van, a hamburgerben nem ANNYIRA domináns a marhahús (eleve sok helyen ízetlen mirelit "hús"pogácsából készül, ami miatt nincs háborgás) tehát jobban lehet cserélgetni az összetevőt, nincs AKKORA hatása a végeredményre.

2022. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!