Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem ismerik el hogy a...

Miért nem ismerik el hogy a vegetáriánus életmód nem egészséges?

Figyelt kérdés
nincs azzal baj hogyha vegetáriánus, tiszteletben tartom, de ne mondják már azt rá hogy mennyire egészséges. Cigit sem vetem meg, de a dohányzók sem mondják azt hogy milyen tájékozatlan vagyok.
2013. szept. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
84%

". Szóval ha neked hányingered van attól, hogy egész nap növényeket kell enned akkor még ha be is viszel minden tápanyagot gyengének és letörtnek fogod magad érezni."


Nem igazán értem, hogy hogy a pokolba lenne egy vegetáriánusnak hányingere a növényevéstől. Épp ellenkezőleg, a hústól van hányingerem. De egyébként nagyon sok mindenevő is gyakran szívesebben eszik húsmentes ételeket, mint húsosokat. Egy normális családnál heti 2-3x van hús, nem minden nap 3x.

2013. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó elötti. Mi az hogy az edzőporok egészségtelenek?! Legalább mondanád a normális nevén. Téged sem biomasszának neveznek hanem embernek. Az az edzőpor amiről beszélsz TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐ. Amúgy meg ha a vegák normálisan akarnak izmot építeni elég nehéz helyzetben vannak tápkieggel is, mivel tápkieg csak KIEGÉSZÍTŐ ahogy a nevében is benne van. Szóval ha nem esznek teljes értékű fehérjét, akkor ehetik a tápkieget nem lesz normális fejlődés
2013. okt. 21. 17:54
 63/67 anonim ***** válasza:
36%
A tápkiegekkel nincs baj, én is szedek vitamin készítményeket sőt egy időben még fehérjét is használtam de nem akarok tovább nőni. Én azokról a cuccokról beszélek amik egy átlag embernek kellenek, hogy hús nélkül is tudjon edzeni. Azok a cuccok nem sima tápkiegek hanem nővekedési hormon, meg 600 féle vegyianyag sokszor illegális is... Érted mire szeretnék kilyukadni.
2013. okt. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó előtti: Nem a vegetáriánusokra gondoltam, hanem egy átlag húsevő emberre. Én pl. 2 hét vegaság után r se bírnk nézni a zöldségekre.
2013. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim válasza:
83%
Miért ismernék, be ha egyszer nem így van?
2013. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
33%

ezt nemrég találtam:

pro és kontra, de objektív

[link]

2013. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
94%
Sokkal egészségesebb és környezetkímélőbb
2016. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!