Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges étrend/életmód?...

Egészséges étrend/életmód? Ezzel tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Először is,én abban a hitben élek,hogy sok mindent lehet enni,de mindenből keveset, sok mozgással.Viszont azért egy egészségesebb étrendet szeretnék kialakítani.Kb. 5 - 10 kilót szeretnék leadni.Ha bármi nem jó, kérlek javítsatok ki!


Reggeli: 1db natúr joghurt + tejeskávé

sokan azt írják hogy ne egyek tejterméket,meg hogy akkor már kefírt igyak,ez igaz?mi baj a natúr joghurttal?


Tízórai: 1db. alma,néha jó reggelt


Ebéd:Saláta/hús + zöldségek/ semmi tészta


Uzsonna: 1-2 barack


Vacsora:paradicsom+sajt/saláta/barnakenyér/tojás


+napi 1-2 liter víz

(meg iszom teát)


heti 3 20 perces futás és + 20 perc séta

+heti 6 flabélos (akárki akármit hisz,szerintem hozzásegít egy kicsit a fogyáshoz)


184cm/79kg L!



2013. szept. 4. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vacsira egyél kenyeret, hanem reggelire. És vacsorára edd a joghurtot. A jó reggelt kekszet csk ritkán egyed.
2013. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, csak az a baj,hogy én reggel nem bírok többet enni egy joghurtnál,felkelés után el kell telnie 2 órának hogy tudjak enni
2013. szept. 4. 18:48
 3/4 csizia ***** válasza:

Akkor már a jóreggelt keksz helyett mivel az egy energiabomba, egyél cerbonát. Sokféle íz és nagyon finom. Engem pld. túró rudi is megnyugtat :-)

Flabélos- Ezt a sok kifacsart edzésmódot sose fogom megérteni. Bicikli főleg terepen szerintem szórakozás. De a kedvencem mostanában, hogy lehasalok azt felállok. 7 szériába. Na attól aztán lehet izzadni. Kis bicepsz utána és meg is van minden izom. Ingyért kevés hellyel. Meg aztán nem kicsit leszel tőle kemény. Nem véletlenül alap a katonaságoknál.

2013. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad ki a bolti vackokat. Mindenben cukor van!
2013. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!