Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miert is jobb a vegansag a...

Miert is jobb a vegansag a vegasagnal hisz az hogy allati eredetu etelek mint a tojas vagy tejtermekek nem fajnak az allatnak?

Figyelt kérdés
Rakerestem de nem fejtik ki ezt nekem rendesen hogy mondjuk mezet vagy tejet miert is nem jo ‘elvbol’ fogyasztani ha azzal nem artunk.
2018. júl. 26. 00:51
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
51%
én nem 7 millió ember tejigényéről beszélek. én arról beszélek, hogy elmész egy tehén tartó barátodhoz aki a felesleget lefeji, akkor van olyan tejed, ami nem egy kínzott állattól jön.
2018. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon szép és idealisztikus utolsó de egy anyaállatnak ritkán van literkkel több teje a szükségesnél. És ha van egy kevés az is max arra élég hoyg tejet tegyél a kávédba, nincs belőle naponta 100 liter hogy sajtot, túrót, joghurtot, vajat készíthetsz. Az csak úgy megy, ha a borjú nem iszik.1kg sajthoz 6-8liter tej kell, a vajhoz, tejfölhöz még több.
2018. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy meg ja ez a legnagyobb vicc hogy a le nem fejt tejtől begyullad a tőgye és meghal lol! Na tegye fel a kezét aki feji a kutyáját macskáját malacot lovat szarvast bölényt mert ezek is emlős állatok és még egy sem halt bele a többlet tejbe!
2018. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
80%
Minek igyunk anyatejet?
2018. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Es mi a velemeny akik farmon maguknak tartjak a tehenet es fejik de kozben jol tartjak stb... es ugyan igy a tyukokkkal hogy tojik amikor akar futkarozil de a tojast elveszik megeszik ez gond?!
2018. júl. 28. 17:46
 26/43 anonim ***** válasza:
46%
hat ha valaki tud elni azzal a gondolattal h csirke menstruaciot vagy anyatejet iszik, akkor hajra!!!! de aztan nem kell csodalkozni a millio egeszsegugyi gonddal ami fellep par ev mulva!!!
2018. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Meg erdekelne az is ha vega vagy vegan egy ember neki vannak haziallatai akkor oket is igy fogja etetni? Pl kutyat?
2018. júl. 28. 19:10
 28/43 anonim ***** válasza:
50%

kutyának nem lesz baja a növényi étrendtől, azonban volt már olyan aki megölte vele a macskáját.


valahogy az anyatej elnevezés nem teszi gusztustalanná a dolgot. ennyi erőből nem szabad a kisgyereket se szoptatni, mert jajj anyatejet iszik...

Sokan vannak akik mensi közben is "szeretik" szívük választottját, és olyanok is akik a kimeneti nyílást nyalogatják előszeretettel, és semmi bajuk.


Már bocs, de jobb érvekkel kéne jönnöd, minthogy szimplán undort próbálnál kelteni másokban. Pont ezért utáljuk a vegánokat amúgy.

2018. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Én vegán vagyok, de a kutyámat/macskámat sose tartanám növény alapű étrenden. Mert nekik SZÜKSÉGÜK van a húsra (nekünk nem).
2018. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
82%
A kutya siman tuleli a novenyi alapu etrenden, de a macska mar nem. A macska teljes mertekben ragadozo, igy o kap hust!
2018. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!