Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért illetlenség rövidgatyába...

Miért illetlenség rövidgatyában étterembe menni?

Figyelt kérdés
Sok helyen tilos is.
2019. aug. 23. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert egy étterem (elvileg) kultúrhely, ahol valamennyire elegáns öltözetet várnak el, kb mint egy állásinterjú esetében. A rövidnadrág meg szabadidöruházat, ami nem passzol oda.
2019. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Amikor ebßedelek/vacsorázok, akkor nem mások meztelen lábát akarom látni.
2019. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én nyáron abban szoktam menni mert +30 fokban nem fogom hosszúnadrágban rohadni
2019. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez adott helytől függ. Nívósabb helyeken azért tilos, mert egy étterem nem csak a kínálatától és a szolgáltatásaitól nívós, hanem a vendégkörétől is.

A rövidnadrág meg nem egy "színvonalas" öltözet.

És hiába pontozza le akárki a 2-est, ő maga a példa rá, hogy vannak ilyen emberek, vannak ilyen igények, és miután a kereslet határozza meg a kínálatot, így vannak olyan éttermek is, aki ezt a vendégkört szolgálják ki.

Oda nem megyünk flipp-flopp tangapapucsban, meg kigombolt hawaii ingben... stb.


Van jó sok, sokkal lazább, vagy más értékrendet követő étterem, akik meg a "rövidnadrágosokra" építenek, olyan az üzletpolitikájuk, és így a vendégkörük is, hogy ez teljesen természetes, oda kell menni, és kész.


Van olyan étterem, hogy a kisgyerekek is ki vannak tiltva, a másikban meg külön kutyaitató is van...

Oda kell menni, amelyik illik hozzád.

2019. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
#2! " Amikor ebßedelek/vacsorázok, akkor nem mások meztelen lábát akarom látni." Engem nem zavar ha azok szép nöi lábak. Téged igen?
2019. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom a férfi ,szőrös lábakra gondolt az előző :)
2019. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos a rövidnadrág nem garantálja a "szép nöi lábakat", az esetek nagy többségében még a nöi lábak sem a szép kategóriába tartoznak, a többség ezek közt is formátlan, narancsbörös, kövér - szóval ezek is zavarnak.
2019. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

A nők 80%-ának van narancsbőr a lábán amúgy és senki nem veszi észre

Mondom ezt úgy hogy jópár női combot láttam öltözőben meg pár barátnő után

16/l

2019. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!