Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekiben mikor nincsenek...

Mekiben mikor nincsenek sokan? Szolnokra mennék, de nem akarok órákig sorban állni.

Figyelt kérdés

Évek óta nem ettem trash kaját, de most nagyon megkívántam. Plusz a kérdésem még, hogy lehet csak külön hamburgereket kérni, igaz?

Sokat ki akarok próbálni mert mèg csak sajtburgert ettem.



2020. febr. 2. 09:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tartalmas és drága csalónap lesz, de egyszer egy évben belefér.:D

Még egyszer köszi mindenkinek és szép napot.

2020. febr. 2. 11:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az appon belül a kuponokat nézd. Írja mit tartalmaz és mennyibe kerül.
2020. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, de csak az adott menü árát írja. Én nem menüben fogok vásárolni hanem külön csak a burgereket.
2020. febr. 2. 19:24
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de az butaság. Egy burger van vagy 1500ft, egy menü kb. 1800, de min. két burger, köret, és üdítő is van benne. Még ha nem is eszed meg az összes krumplit meg nem iszod meg az üdítőket, már akkor is jobban megéri a két burger 2-3 százassal drágábban mint az egy darab. Ráadásul épp ma néztem, minimum hat féle burger van most kuponban. Csak ami hirtelen eszembe jut. Ok, annak fele párszázas, de akkor is...
2020. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg jobban megéri menüben mondjuk én mindent elvitelre kérek majd.
2020. febr. 3. 09:30
 16/17 A kérdező kommentje:
5000 valahányat fizettem 6 burgerért.
2020. febr. 3. 13:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Milyeneket vettél?

Csak ezért jöttél Szolnokra?

2020. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!