Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogy hidegen...

Miért van az, hogy hidegen hozzák ki az ételeket?

Figyelt kérdés
Itt lakom két utcára az étteremtől, ahonnan rendelni szoktam. Ennek ellenére mindig hidegen kapom meg a futártól a kajámat, több mint egy óra várakozás után. A futár szerint nem az ő hibás, mert így kapja az étteremtől. De én ezt nem értem. Az éttermekben szokott lenni melegen tartó, miért nem használják a rendelt kaják esetén? Meg eleve miért nem akkor adják át az ételt, amikor elkészül, miért kell még egy órát várni rá, hogy átadják a futárnak?

2021. máj. 25. 19:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Erre csak úgy fog fény derülni, ha egyszer te magad mész el az elkészült ételért.
2021. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Szoktam ott ebédelni, forrón adják.
2021. máj. 25. 20:01
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
Futar felvesz tobb cimet es ugy szorja ki, hogy az neki a legkezenfekvobb legyen. Lehet meg forron kapta meg a kajat, de te vagy mondjuk a 3.cim ahova az a kor alatt eljut, akkor kihul a kaja. Ez a hazhozszallitas 'varazsa' ... melegits ra otthon. Azert aki megelegszik a hazhozrendeles korulmenyeivel, az ne a melegsegen akadjon ki :)
2021. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
65%
Az adott étteremben reklamálj, a futár nem tehet semmiröl!
2021. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Az összes helyről hidegen hozzák ki, nem akarok mindenkivel összetűzésbe kerülni. Csak eddig azt hittem, hogy távol van a hely, ezért hozzák ki hidegen, de most egy 2 utcányira lévő helyről is így kaptam meg. Nevetséges az egész.
2021. máj. 25. 20:19
 6/44 anonim ***** válasza:
73%
Hát én biztos nem rendelnék onnan ahonnan többször is hidegen hozzák ki a kajámat. Nehezen hiszem hogy körülötted az összes étterem ilyen színvonalon működik.
2021. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%
Fegyvert fognak a fejedhez, hogy rendeltesd a kajádat? nem tetszik főzz magadnak.
2021. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
53%
2 utca miatt kidobsz pénzt rendelésre és utána nem az étterembe mész reklamálni? Hová lett a világ???
2021. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
33%
ha van péz akkor minek főzzön
2021. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
#8 Az megvan, hogy terasznyitásig csak rendelni lehetett? De amúgy sincs közöd hozzá és a kérdés sem erről szólt. Ugyanezt tudom mondani a #7-esnek is.
2021. máj. 25. 20:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!