Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogy hidegen...

Miért van az, hogy hidegen hozzák ki az ételeket?

Figyelt kérdés
Itt lakom két utcára az étteremtől, ahonnan rendelni szoktam. Ennek ellenére mindig hidegen kapom meg a futártól a kajámat, több mint egy óra várakozás után. A futár szerint nem az ő hibás, mert így kapja az étteremtől. De én ezt nem értem. Az éttermekben szokott lenni melegen tartó, miért nem használják a rendelt kaják esetén? Meg eleve miért nem akkor adják át az ételt, amikor elkészül, miért kell még egy órát várni rá, hogy átadják a futárnak?

2021. máj. 25. 19:51
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
64%

7-es vagyok

Igazad van, ne haragudj. További jó felesleges panaszkodás kívánok neked aprócseprő dolgok miatt :D

2021. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Privátra válaszolva. Nem magamnak rendelem és időm sincs rá, hogy munkából hazaugorjak gyorsfutárkodni. Aki kapja az ételt, az panaszkodott, hogy folyton hidegen hozzák. Hát kipróbáltam egyszer amikor itthon voltam és tényleg. A futárt megkérdeztem, szerinte ő is már hidegen veszi át az étteremtől... Az érdekelt volna, hogy ez tényleg általános-e vagy csak magát akarta mentegetni.
2021. máj. 25. 20:59
 13/44 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet, hogy hütött szállítás van?
2021. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
87%
Menüről van szó vagy ala carte? Nem mindegy!
2021. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Heti menü, ebédidőre kiszállítva.


Akkor rendeljek máshonnan mert nem ez az általános? Magamnak munkahelyemen is szoktam időnként kaját rendelni, az nem menüs, de az is hideg szokott érkezni, csak ott még megértem, mert kint dolgozom a p.ba egy termelőgyárban és idő mire kiérnek vele. De azért egy két utcányira lévő étteremtől nem ezt vártam. Azt hittem, hogy ha a futár felveszi, akkor egyből hozzánk jön, mert úgy logikus... 1000%, hogy a GPS így tervezne.

2021. máj. 25. 21:07
 16/44 anonim ***** válasza:
54%
má nyitva vannak a teraszok
2021. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
51%
Hátkérem, ez itt nem az éttermi panaszbizottság. Hívja fel a rendeléses számot, csak ott tudnak önnek segíteni, de ha csak megerősítést akart akkor váljék egészségére.
2021. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem ma történt, ha ennyire pipa...
2021. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
normál esetben a leves még forró és az ételesnek pattan a teteje a gőztől
2021. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
92%
A heti menüsöknek általában előző nap éjszaka főznek, csomagolják, reggel hűtve odaadják a futároknak, akik hűtve szállítják, és a nap során kiszállítják a csomagokat. Menüs szállítás. Ha melegen szeretnétek megkapni, akkor ne menüs, előre rendelőst válasszatok.
2021. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!