Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van az, hogy hidegen...

Miért van az, hogy hidegen hozzák ki az ételeket?

Figyelt kérdés
Itt lakom két utcára az étteremtől, ahonnan rendelni szoktam. Ennek ellenére mindig hidegen kapom meg a futártól a kajámat, több mint egy óra várakozás után. A futár szerint nem az ő hibás, mert így kapja az étteremtől. De én ezt nem értem. Az éttermekben szokott lenni melegen tartó, miért nem használják a rendelt kaják esetén? Meg eleve miért nem akkor adják át az ételt, amikor elkészül, miért kell még egy órát várni rá, hogy átadják a futárnak?

2021. máj. 25. 19:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
72%
A másik meg, azt hiszed, hogy ha te rendelsz kaját, akkor az miután elkészül, odaadják a futárnak, és csak azt az egy adagot kiszállítja neked azonnal? Több lenne a fuvarköltség, mint az egész kaja. Tömbösítenek, fuvart szerveznek, hogy minél jobban megérje a kiszállítás.
2021. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
51%
Rendelsz, elsétálsz az étteremig, s melegen átveszed.
2021. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
10%

minálunk a futár bejön és megmikrózza ha nem forrón ér ide

csak rá kell kérdezni

2021. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
29%
nem szoktam oltogatni arc nélkül az embereket,de komolyan ilyen életképtelen fickót még életemben nem láttam!/bocs,nem akarok diszkriminatív lenni,de mi csajok sokkal jobban feltaláljuk magunkat,pláne egy ilyen egyszerű élethelyzetben!/Feltalálták már a mikrót,2perc alatt megmelegíted a kaját!Én se tudok főzni,viszont imádok enni-és nem vagyok kövér disznó:)/,és én is minden napra kaját rendelek.Addig van a hűtőben,amíg nem eszem meg.Imádom,h mindennap mást ehetek,és én is mikróban melegítem meg,mert még a kavargatáshoz sincs türelmem.Vegyél mikrót,már10ezerért is lehet kapni,olyan mindennapos használati cikk.
2021. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
28%
Én azt hittem egy szőke nő adott életképeket magáról.
2021. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
32%
Ne degradáld le a szőke nőket, azok okosabbak, kérlek ;)
2021. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
26%
Oh, bocsánat, elnézést kérek.
2021. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm szépen.
2021. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Az újramelegített ételnek más íze van, csak ennyi a probléma. Én örülök, hogy itt sokan szeretik a mikrózott kaját is, de nálunk nem ez a helyzet.
2021. máj. 26. 20:57
 40/44 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ne rendeld, hanem vegyél zacskós levest és öntsd bele forró vízbe. Vársz 10 percet és voilá, megtörtént a csoda!
2021. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!