Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ezek a Keleti- pályaudvarnál...

Ezek a Keleti- pályaudvarnál illetve az aluljáróknál/ban lévő büfék, szendvicsezők, hamburgerárudák, gyrosozók mennyi biztonságosak kaja és higiénia szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 21:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Gíroszt semmiképpen sem vennék.

De 147 csillagos luxusétteremben is lehet, higy ha látnád a konyhát, kérnél egy vödröt, amibe hányhatsz.

De azért az ilyen bódéknál gyakoribb, hogy nincs meg a megfelelő alapanyag, a tárolás és tisztaság sem kielégítő.

2021. dec. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"igaz szendvicsbol kb sehol ne vegyel foliazottat"


Ezt én is megerősítem! Igaz, én még nem ettem (nem is fogok), viszont dolgoztam olyan helyen, ahol ezeket készítettük. SOHA ne vegyetek ilyesmit! Egy hányadék, ami ott volt, undorító, amin azok a szendvicsek keresztül mennek, és most nem olyasmikre gondolok, hogy egy salátalevelet a tiszta padlóról szedtünk fel.

2021. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
3-as, és 9-es: De ez hogy derült ki???
2021. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Én is csak hallottam de úgy hogy mégcsak pesti sem vagyok. Lehet higy nem is igaz.

[link]

2021. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
#13 Úgy, hogy a Zsani terhes lett a hotdogtól.
2021. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
a szökőkútnál?
2021. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
#15 Nem a rendőröktől?
2021. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%
A legenda szerint valamilyen fertőzést kaptak mert a "szakács" nemibeteg volt.
2021. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
97%

Az mondjuk biztos, hogy ilyen covidos időkben nem jó ötlet összetaperolni az összes tömegközlekedési eszközt, korlátot, kecsöpös tasakot foggal kitépni, megfogdosni a pénzt is és aztán "röptébe" kajálni.


Az ilyen városi legendák viszont mint az ondós szósz, a kávéba belecsulázás, stb alaptalanok. Az ilyenen igazából nyerni mit nyer az eladó/tulaj? Semmit, csak veszít, ha kiderül.


Ami igazából gáz, és realisztikus, az ilyen hanyagságból vagy sóherségből fakadó higéniai disznóságok. A leggyakoribb pl a nem megfelelően tárolt nyers és elkészített hús, az egymással keveredő apróra szelt zöldségek tárolói, átcimkézett lejárt szavatosságú dolgok, a más vevők által összetaperált termékek...


Az átlag vevő/vendég általában nem lát bele mekkora disznóól van néhány helyen hátul, vagy hogy mi az, amivel trükköznek, vagy maga se gondol bele, hogy 2021ben nem kéne a csokiba foggal belerágnia magát...

2021. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#15,16,17 Na, minden generációnak jutott egy Zsanett.
2021. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!