Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nem pofátlanság a McDonalds-tó...

Nem pofátlanság a McDonalds-tól, hogy szeptembertől 80 ft elviteli díjat számít fel, ha nem helyben fogyasztod?

Figyelt kérdés

Azt hittem eddig, hogy ez nekik könnyebbség, ha pl. a McDrive-ban vásárolsz. Nem terheled a benti forgalmat (de ugyanúgy vásárolsz), nem kell utánad tálcát mosogatni, nem tömöd teli szeméttel meg maradékkal a benti kukákat, amit nekik kell üríteni, gyorsabban tudnak kiszolgálni (ergo több vásárló/óra), stb.

És ez nekik max 1-2 papírzacskó "többletbe" került.


2022. szept. 6. 07:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
"ha pl. a McDrive-ban vásárolsz" Főleg hogy külön embert/membereket kell alkalmazni a Mcdrive miatt.
2022. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként engem hidegen hagy. Egyrészt mindig helyben eszem, másrészt 80 Ft nem vág földhöz.
2022. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
1. Ha nem lenne McDrive, akkor bentre kellene ugyanúgy több embert alkalmazni a megnövekedett benti forgalom miatt.
2022. szept. 6. 08:04
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha helyben fogyasztasz, 5 szazalek az ado. Ha elviszed, 27
2022. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Engem is hidegen hagy a 80 ft csak nem 3rtem a logikát, nálam pont az kapna kedvezményt, aki elviszi. Nem használja a wc-t, nem terhel szeméttel, nem fogja a parolót, stb, mint már írtam.
2022. szept. 6. 08:06
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

"nem terhel szeméttel"

. Feltéve ha nem olyan vendégekről van szó, akik kijárna egy 100 m-re levő parkolóba, amit rendszeresen beborít a mekis szemét, és a helyi lakók panaszai miatt külön szeméttárolót kell fenntartaniuk. (ld. Flórián tér)

2022. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%

Minden vállalkozás ott húz le, ahol tud.


Aki a McDriveba jár, annak autója van, sőt, benzinre is van pénze, ezért nagy valószínűséggel gazdagabb, mint aki besétál.

Nyilván van kivétel, de az átlagos autós gazdagabb, mint az átlagos gyalogos.


Aki pedig gazdag, attól minden cég el akarja szedni a pénzét.

2022. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon sokat kell dolgoznod azért a 80 forintért, hogy annyira földhöz vág, hogy az interneten vadidegeneknek rinyálsz róla?

Küldjünk 80 forintot?

2022. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8. Nagyon ráérsz, hogy a gyik-en vadidegenek rinyálására reagálsz, és még pénzt is akarsz küldeni? Nincs munkád? Keressek?
2022. szept. 6. 08:49
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy valaki ott fogyaszt nem kerül semmibe. Mivel úgyis kell takarítani, tálcát mosni, teljesen mindegy, hogy mennyit. A szemét meg elhanyagolható dolog, semmi jelentősége. Az, hogy leül valaki bent nem terhel senkit sem, nem lesz attól könnyebb vagy nehezebb kiszolgálni az embereket. Az elvitelnek drágább az áfája, be kell csomagolni az árut, plusz egy zacskóval többet kell adni
2022. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!