Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi értelme van így köret...

Mi értelme van így köret nélkül kérni?

Figyelt kérdés
egy kínai gyorsbüfében valaki köret nélkül kérte a "menüt" de így is ugyanannyit kellett neki fizetnie érte. valamint többet sem tettek, pl. a közepesnél ugyanúgy 3 féléből választhatott, de a fajtán belül darabszámra ugyanúgy 4-et tettek neki is. szóval miért is kéri így valaki ha csak rosszabbul jár vele?
2023. jan. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akart köretet (rizst) enni.
2023. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem ehet köretet
2023. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy miből fog állni a saját tested (hiszen az vagy, amit megeszel)

azt nem csak a pénz befolyásolja. Sőt, egészséges esetben pont nem a pénz befolyásolja.

Aki megvette, biztos okkal vette így. Vagy így szereti, vagy erre volt szüksége, teljesen mindegy.


Az, meg hogy mennyire járt vele rosszul, teljesen relatív.

Egy magasabb kategóriás a la-carte étteremben ugyanezért minimum a dupláját fizette volna. Ahhoz képest akkor jól járt, nem?

Hogy kinek mi fér bele, azt maga határozza meg.

2023. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérje ki a köretet, ha úgysem eszi meg? Ha ő nem is fizet kevesebbet így, legalább csökkenti az élelmiszerpazarlást.
2023. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha kifizette, akkor az ő dolga. Nem értem, miért nézegetik egyesek, hogy random idegenek mit vesznek. Annyira banális dolog. A boltban sem bambulok bele mások kosarába és gondolkozok azon, hogy mit miért vesz.
2023. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem feltétlenül kérek köretet, mert nincs hozzá kedvem - plusz attól is függ, mi a köret.
2023. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. tejszínhabot nem szoktam kérni édességekhez (most olyan kajákról, italokról beszélek, ahol alap, és nem pluszként szerepel), mert úgysem eszem meg, és még be is „szennyezi” a többit.
2023. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor csináltam ilyet, ha pl. maradt otthonr rizs vagy főtt tészta, azt bevittem a munkahelyemre, és vettem mellé a kínainál valami szószos cuccot vagy omlószcsirkét vagy chilis-mézes csirkét. De akkor értelemszerűen elvitelre kértem.
2023. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!