Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tangóhoz szükséges ritmusérzék...

Tangóhoz szükséges ritmusérzék? Akinek SEMMI ritmusérzéke, nem tud zenére és csak úgy önmagában táncolni, csípőt mozgatni, az megtanulhatja a tangót? Ritmusérzék nélkül, 30 éves kor felett, 40kg túlsúly és pár nélkül van értelme?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Bármit megtanulhatsz ha kellő odaadással vagy a dolog iránt.
2022. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A táncokhoz kell ritmusérzék is, hiába tudom a lépéseket.

A tangónál viszont azt olvastam, hogy ott nem kell, mert csak "sétálunk". Igen ám, de a túlsúlyom miatt, hogy rakja a lábaim közé a lábát, amikor olyan mozdulatok vannak?

Meg attól is tartok, hogy a többiek szánalmasnak, nevetségesnek tartanának még a tanárok is.

2022. nov. 9. 16:01
 3/9 A kérdező kommentje:

Már az első válaszodnál észrevehető volt, hogy nem értesz a tánchoz, ezért elmagyaráztam az okaimat, de te most sem érted.

Ezek után felesleges neked tovább válaszolnom.

2022. nov. 9. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nemértek bocs, csak 5 évig szalszáztam 0 ritmuserzekkel kezdtem, es oda szükseges. Minden tanulható.

Bocs egy dagadt semmirekellő vagy, ugysem viszed semmire a tancban, inkabb hagyd a fenébe, ezt akartad hallani akkor parancsolj eld az önsajnálattal teli vilagodat te szerencsetlen.

2022. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tangopotty válasza:
100%

Te jó isten! Csak halkan jegyzem meg, hogy a világ egyik legjobb tangósa túlsúlyos,a ritmusérzék fejleszthető. Bocs.


[link]


Tisztelettel,

endre

2022. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
59%
Nyílván kell. De nem ez a meghatározó. Ha darabos a mozgása valakinek meg tud tangózni.
2022. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kettő válaszolónak!

Sok kérdésem lenne, mint például amiket már felsoroltam, nem tudom, hogy valaki ráér e, hogy a tangóról beszélgessünk.

Aki igen, az kérem írjon! :)

2022. nov. 11. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy túlsúlyos vagy, nem akadály. Ismertem kifejezetten kövér csajokat és pasikat, akik rendkívül könnyedén, elegánsan táncoltak. A ritmusérzék hiánya akadály lehet.

N

2022. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vannak olyan mozdulatok, amikor egymás lábai közé tesszük a lábunk, gondolom annál azért probléma a túlsúlyom.

Azóta olvastam a tangóról és mindenhol azt írták, hogy ehhez a tánchoz kell a legkevésbé, mert csak séta és forgás.

Sajnos senki sem szeretne egy idegennel beszélgetni, így csak olvasgatok róla. :D

2022. nov. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!