Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Normális, hogy az ételfutár...

Normális, hogy az ételfutár szid, mert nem adtam borravalót?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ételt rendelni bevallom ,még tiniként rendeltem pizzát otthonra,szóval kb 5 éve semmit nem vettem. Most egy hétig elkaptam egy vírust mozogni is alig tudtam,elfogyott minden étel, én kártyán tartom az összes pénzem így nagy örömmel fedeztem fel,hogy lehet kártyával fizetni. Így rendeltem 2x. Már első alkalommal is nagyon furcsa volt,villám gyorsan ide adta az ételt szinte egy pillanatot sem várt már fordult is meg és ment el,mondjuk legalább ekkor köszönt és halkan mondta,hogy "jó étvágyat". Mikor 2. alkalommal is rendeltem gondolkodtam,hogy adni kellene neki borrvalót,de akárhogy kutattam csak pár db 10,20Ft-ost találtam így úgy döntöttem most ez kimarad.Megjött a futár megint gyorsan bedobta a kaját,annyira gyorsan,hogy igazából,ha valaki adni is akar borravalót ideje sem lenne rá ráadásul most vissza sem köszönt,nem mondott semmit,pedig nagyon kedvesn beszéltem hozzá,megköszöntem ,hogy elhozta stb,aztán hallottam,hogy nagyon hangosan elkezd szidni és zsörtölődik..Nagyon rosszul esett.Mondanom sem kell,hogy soha többet nem rendelek onnan ételt,de lehet máshonnan sem. Az azért durva,hogy ennyire nehezére esik elvégezni a munkáját és semmi empátia nincs benne.
2016. okt. 16. 09:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

ha csak mindenki 150-200 ft-ot ad nekik, már az is bőven jó. És azért mert valaki pizzát rendel, még nem jelenti azt hogy csak úgy dobálózhat a borravalóval...


velem egyszer volt olyan, hogy 1500 ft volt a pizza, amit rendeltem, 2000 ft-osom volt csak, azt odaadtam, erre: "Köszönöm szépen, Szia" - hát mondom héé, öcsém, csak nem gondolod hogy 33% borravalót adok diákként? Nem akarta odaadni a visszajárót (500 ft-ot) a is sunyi, lelépett volna...beszarás, milyen pofátlan némelyik

2016. okt. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!