Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok ajánlani általatok jól...

Tudtok ajánlani általatok jól bevált éttermet pesten?

Figyelt kérdés

Szeretünk normális adag kajákat enni, nem eperhabos máj redukciókat kesudió ágyon 10.000ért, szeretünk jókat enni, szóval de gondolkodjatok szélsőségekben, mint a costes, vagy a másik véglet a bécsiszelet vendéglő.

Amik bejöttek és ár/érték arányban király az a vakvarjú (beach és a paulay is), trattoria mamma, stb.

Párommal ketten mennénk, tehát nem kell, hogy családias legyen.

Köszönöm előre is a javaslatokat!



2017. okt. 5. 01:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint "ne gondolkodjatok szélsőségekben". Bocsánat.
2017. okt. 5. 01:02
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

bőséges kajára ott van a Trófea, bár a jó múltkor rosszul lett náluk / gyomorrontást kapott egy komplett turistacsoport amit alig győztek letagadni :D


Ráadásul valakit kitiltottak az all you can eat kajálása miatt, miközben pont erről szól az étterem, anno index csinált videó interjút az illetővel, ott is sunnyogtak :)


Én nagyon régen ettem és akkor jók voltak a roston húsok, saláták.


Lehet ez neked akkor a legalja étterem, mert nem egy Costes és a hozzáállásuk is érdekes a leírtak miatt.

2017. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Paprka étterem. A Felvonulási térrel szemben van. Régen a Szent Jupát is nagyon jó volt. Hatalmas adagok, friss étel. De 15 éve nem jártam ott. Nem tudom egyáltalán működik e. A Mamut mellet van a Szél Kálmán térnél. Mi a baj a Bécsiszelet vendéglővel? Csak azért kérdezem mert még nem jártam ott.
2017. okt. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ja. A trófea szerintem nem jó. Kétszer voltam és nem volt friss az étel.
2017. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tüköry, Márkus,
2017. okt. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Frici Papa kifőzdéjét ajánlom, ott a Király utca körúthoz közeli részén a Zeneakadémiával szemben.


Bár kifőzde a neve, inkább olyan olyan kis egyszerű éttermi jellege van. Hangulatos, két emelete van, bár én csak a lenti részben jártam még. A falon szép festés. Sok asztal és elég sűrűn. És sok vendég szokott lenni, főleg délben, olyankor hely is alig akad. És én bár nem szeretem a sok embert, de valahogy azon a helyen nem zavar, olyan szimpi fazonokat láttam ott inkább, köztük sok zenészt a hangszerével. Egyszer a barátommal kajáltunk egy 4-es asztalnál, és nem volt több üres asztal, leült hozzánk két idegen, és valahogy egyáltalán nem volt zavaró. Valahogy bírom azt a helyet.

Van étlap, de asszem menük is szoktak lenni, járkálnak a pincérek, elég gyorsan is hozzák a kaját, és ha fizetéskor hű de rohansz, nem gond ha nem üldögélsz a pincérre várva, hanem fizethetsz a pultnál is.


Mondjuk én már rég voltam ott, remélem nem változott a hely, a kaja mindig kiadós volt és megfizethető.

(Kedvencem a babgulyás, hát amellett mást nem igazán tudok már enni....:))

2017. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Csalogatò Kisvendèglő( 1145, Amerikai ùt 64.)
2017. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Víg Kalmár 1151 Budapest, Fő út 78a
2017. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a halat és nem túl nagy társasággal akarsz menni.

Halműhely Budapest, Teréz körút 3. 1067

2017. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
McDonald's
2017. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!