Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ennyire katasztrófálisak az...

Ennyire katasztrófálisak az ételrendelős cégek?

Figyelt kérdés

Itt Győrben már a sokadig cégtől rendelek, de kb. 2. alkalom után mindegyikbe belebukok.


Vagy 2 órát kell várnom, az étel persze jéghidegen érkezik meg. Vagy fél óra alatt itt van, szinte teljesen nyersen a rántott dolgok.


Netpincéren szoktam nézegetni az értékeléseket és mások is eléggé leértékelik őket. Kb 60%-on állnak.



Valaki el tudja mondani, hogy mi az oka ennek? Az árak igen magasan vannak fent, szóval nem értem. Normális szakácsot nem tudnak felfogadni, vagy megfelelő számú futárt?


Vagy csak én botlok mindig ilyen éttermekbe?


Nem sajnálnám a pénzt, de már nem rendelek, inkább valamit gyorsan összedobok, mert mindig attól kell rettegnem, hogy vagy fél nap, mire ideérkezik, vagy ehetetlen pocsék, amit a "kutya elég nem dobnék"...


Hol a hiba? Esetleg itt is vannak "luxus cégek", akiktől érdemes már csak rendelni, a többi meg eléd vág, amit jónak tart?


2019. febr. 15. 11:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy jártam, hogy ki se hozták.
2019. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hogy példát mondjak egy rántott sajt menüért fizetek 2200 Ft-ot. Plusz borravaló, amit bánok, hogy eddig adtam.


2 szelet kisebb ránott sajt, hasábburgonya, tartármártás.


És 50%-ban, amit kapok, egy nagy semmi, tegnap a kukában landolt, mert szinte fagyos volt...

2019. febr. 15. 12:02
 3/25 A kérdező kommentje:

Na az szép #1 !!


Nekem az önteteket szokták kihagyni... De ilyenkor mit csináljak? Semmit sem lehet.

2019. febr. 15. 12:03
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
felhívod őket,megmondod,hogy nem így kérted,panaszt teszel.
2019. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Márpedig itt csak a próbálkozás az egyetlen lehetőség. Ahol szar a kaja, onnan nem rendelsz többet. Persze benne van, hogy emiatt sehonnan nem fogsz tudni rendelni.

Ha minőségi kaja kell, akkor a Tripadvisorról nézd ki a top 5 éttermet, aztán nézz utána, hogy vállalnak -e kiszállítást. A Netpincért hanyagolnám.

2019. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból előjött ez: Westy Hajó Étterem & Pub
2019. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sajnos sok nem szállít oda, ahol élek, mivel belvárostól kicsit távolabb lakom, és korlátozottak a lehetőségek.
2019. febr. 15. 12:14
 8/25 A kérdező kommentje:

#4


Nem olyan kedvesek, mint gondolnánk. Egy ilyen esetben tényleg mire számítsunk?


Kihozzák az öntetet aznap, mit csináljak vele? Vagy a kaját még egyszer, kinek kell, amikor már jól laktam.


Egyszer szószerint jéghideg pizzát hoztak ki, mondták fel kell melegíteni, még a felét sem engedték el... - az étterem tulaja volt, aki kihozta ráadásul.


Ott akartam hagyni, de mivel mindenki már majdnem meghalt az éhségtől, átvettem és felmelegítve kellett tálalnom.

2019. febr. 15. 12:21
 9/25 A kérdező kommentje:
Amit tényleg teszek, hogy próbálkozok, aztán jól leértékelem őket, többet nem rendelek onnan, csak sajnos tényleg már elfogy az összes...
2019. febr. 15. 12:22
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mit vársz:S

Igen, mind ilyen. A "jobbaknál" legalább van választék.

Én egy ideig akkor rendeltem heti pár napot, amikor anyám lábadozott, és azokra a napokra rendeltem, amikorra nem tudtam én főzni neki. Megmelegítette és kész. - Szóval ilyesmire jó ez, hogy végszükség esetén legyen mit enni. Még ez is jobb, mint a semmi, ha nem tudsz főzni. De főzni persze, hogy sokkal jobb!

Ja, nálam eleinte letették az ajtó elé a földre, mert nem akarták kivárni, amíg az anyám a botjával kijut az ajtóig. MINDEN NAP betelefonáltam panaszt tenni, és egy időre áttértem készpénzes fizetésre:D

2019. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!