Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ennyire katasztrófálisak az...

Ennyire katasztrófálisak az ételrendelős cégek?

Figyelt kérdés

Itt Győrben már a sokadig cégtől rendelek, de kb. 2. alkalom után mindegyikbe belebukok.


Vagy 2 órát kell várnom, az étel persze jéghidegen érkezik meg. Vagy fél óra alatt itt van, szinte teljesen nyersen a rántott dolgok.


Netpincéren szoktam nézegetni az értékeléseket és mások is eléggé leértékelik őket. Kb 60%-on állnak.



Valaki el tudja mondani, hogy mi az oka ennek? Az árak igen magasan vannak fent, szóval nem értem. Normális szakácsot nem tudnak felfogadni, vagy megfelelő számú futárt?


Vagy csak én botlok mindig ilyen éttermekbe?


Nem sajnálnám a pénzt, de már nem rendelek, inkább valamit gyorsan összedobok, mert mindig attól kell rettegnem, hogy vagy fél nap, mire ideérkezik, vagy ehetetlen pocsék, amit a "kutya elég nem dobnék"...


Hol a hiba? Esetleg itt is vannak "luxus cégek", akiktől érdemes már csak rendelni, a többi meg eléd vág, amit jónak tart?


2019. febr. 15. 11:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

"Pizza.hu pl sok étteremről van értékelés, két perc megnézni."


És? Attól még nem mindenki nyomkodja a telefonját, hogy megegyen valamit. Étterembe se úgy megyünk, hogy na most hány pontja van az adott helynek, nézzük végig a netet! Nem mindenki él a gép előtt.

2019. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért nem pazarlom a pénzt ilyen ételrendelős carságokra. Amit én fözők mindig finom és ha kell tűzforron is ehetem.
2019. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#22


Igazat adok neked, ha összeszámolnám mennyit elköltöttünk az évek alatt ételrendelésre szerintem sokkot kapnánk.


Nincs is jobb az otthoni, finom főztnél. (Y)


De van fagyasztott pizza is, annak tudom milyen íze van, és tuti forrón tálalhatom :DD

2019. febr. 15. 19:10
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám, hogy a környékeden lévők ennyire rosszak. Én például Budapest szélén élek, de ennek ellenére találok normális helyeket. Itt is van olyan, ahol például avas, nyers szalonnát kapok a pizzára (khmm, Pizza Forte, khm...), de az ilyeneket egy alkalom után kerülöm is el.


Nyilván ez rajtad nem sokat segít, szóval mellékelnék egy tanácsot is. Ha van úgy szabadnapod, akkor főzz előre ételeket, amiknek nem árt meg ha nem frissen készültek. Teszem azt bolognai, sertéspörkölt. Ezekből még fagyasztani is lehet, ha meg épp kell, csak kiveszed, megmelegíted, meg esetleg főzöl ki tésztát, és kész is.

2019. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy hétig a munkám miat a Budán voltam az egyik irodánkban szinte egész nap akkor rendeltem 1 heti menüt. Első 2 nap korrekt volt viszont a 3. napon nem jött kajám erre bocsánatot kértek és igérték, hogy azt a napot visszafizetik majd. 4. napon olyan sós volt a gombás csirke, hogy nem tudtam megenni mert marta a számat. Még aznap bementem az irodájukba és természetesen megkaptam a "Jaj ez egyszeri eset mejd kompenzéljuk". 5. napon megint nem jött kaja bementem az irodájukba és visszakövetltem az összes pénzt- 2 napi menü mert nem ezért fizettem. Több helyről is hallom, hogy ezek a cégek 10 évet el vannak maradva szervezeti felépítésben és belső információ cserében is.
2019. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!