Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit tennétek ha egy kávézóban...

Mit tennétek ha egy kávézóban éppen a melleted lévő asztalnál a babakocsiban cserélné egy anyuka a kakis pelust?

Figyelt kérdés
Ez komoly történet a mai napon tapasztaltam. Bejött egy húszonéves fiatal anyuka, leült egy kávéval és egy negyed óra múlva mindenki szeme előtt tette tisztába a kicsit a babakocsiban ami ilyen magasított félig nyitott babakocsi volt, igy látni lehetett mindent. A kakis pelenkát meg egy ideig szorongatta amíg ki nem dobta. Nulla kézmosás. Szerintem ennél lejjebb nincs.

2019. márc. 18. 00:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
51%

"ha babakocsival volt, és érezte, hogy bekakilt a baba, akkor túl messze nem lakhattak"

Így szól a mondata, tehát abból következtetett, hogy babakocsival volt, és hogy érezte. :))

De szerintem is hibás következtetés, hiszen van olyan, hogy muszáj messzebbre is elindulni egy babával - ami miatt indokolt a babakocsi, főleg, ha tömegközlekedni kell -, hiába tudjuk előre, hogy annyi idő alatt tuti, hogy be is kakil majd valamikor - amit meg némi szaglóérzékkel megáldva nem lehet nem érezni, főleg, ha beugrunk egy kávézóba, és épp ott történik, fedett térben.

2019. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!