Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit tennétek ha egy kávézóban...

Mit tennétek ha egy kávézóban éppen a melleted lévő asztalnál a babakocsiban cserélné egy anyuka a kakis pelust?

Figyelt kérdés
Ez komoly történet a mai napon tapasztaltam. Bejött egy húszonéves fiatal anyuka, leült egy kávéval és egy negyed óra múlva mindenki szeme előtt tette tisztába a kicsit a babakocsiban ami ilyen magasított félig nyitott babakocsi volt, igy látni lehetett mindent. A kakis pelenkát meg egy ideig szorongatta amíg ki nem dobta. Nulla kézmosás. Szerintem ennél lejjebb nincs.

2019. márc. 18. 00:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Sajnos a felszolgálók nem reagáltak, igy nyugodtan végigcsinálta mindezt egy Maxi a ősi hordozóba a babakocsi vázára volt erősítve. Igaz a kávézóban nincs olyan hely ahol tisztába lehetne tenni a kisbabát, igy ez is problémát jelentett.

Nehzé helyzet, de ezt vendégként végignézni nem olyan kellemes.

2019. márc. 18. 12:41
 12/21 A kérdező kommentje:
Maxi Cosi
2019. márc. 18. 12:41
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Anyuka is gusztustalan volt, nemcsak maga a kakis pelenkacsere. Nem tudom, mit tettem volna, de ha nagyon büdös, akkor lehet, hogy szóltam volna, mivel pont a melletted lévő asztalnál csinálta. Hát elég nagy pofátlanság, mert ha babakocsival volt, és érezte, hogy bekakilt a baba, akkor túl messze nem lakhattak, én biztos gyorsan lehörpintem a kávém, aztán megyek haza kicserélni a pelenkát. Addig nem lesz a baba popójának semmi baja.

Neked van igazad, én is kiakadtam volna.

2019. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
14. vagyok. Nyilván akkor húztam volna haza jó gyorsan anyuka helyében, ha tényleg nem volt erre alkalmas hely, hogy megkérje a személyzetet.
2019. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
91%

Régen a Húsvéti hosszú hétvégén napos és meleg jó időben láttam az állatkertben a jegesmedvéket néztem, és akkor láttam véletlenül a fiatal szülők közül az egyik a jegesmedve kifutója előtt cserélt pelenkát. Az 1 hónaposnál fiatalabb babán.


Pedig az Állatkertben volt pelenkázó helyiség a rokkant mosdón belül. Viszont a fiatal anyuka fel volt háborodva. hogy mindenki őt bámulja mikor sokan a jegesmedvét nézték.


Magamban annyit gondoltam: ha nem tudja a nagy tömeg miatt igénybe venni a pelenkázó helyiséget, akkor keressen egy olyan csendes sarkot ahol ritkán járnak a látogatók nagy tömegben, és ott a Baba kocsin belül tudta volna tisztába tenni a 2-3 hetes körüli babát.


Vagy Húsvéti hosszú hétvégén otthon maradtak volna a 2-3 hetes babával, olyan helyre mentek volna ami Húsvéti hosszú hétvégén sem vannak olyan nagyon sokan.

2019. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

"a legtöbb helyen annyura pici egy mosdó, hogy nem fér be a babakocsi a földre pedig (ha van is annyi hely) szerintem nem sokan tennék le a kicsit"

Persze, hogy nem, nem is várja el senki. De ha nem is fér be a babakocsi a mosdóba, akkor is más, ha legalább odatolja a mosdó ajtajához, felméri a terepet, és ha tényleg túl kicsi, akkor a mosdó ajtaján kívül, de mégis ott valahol, félrevonulva ejti meg az akciót, nem pedig a legnagyobb nyugalommal az étterem kellős közepén, közvetlen a saját (és mások) asztala mellett áll neki tisztába tenni a gyereket.

2019. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
58%
6 hónapos kor előtt van a fekvő Baba kocsi azon belül is tisztába lehet tenni a gyermeket a mosdó előtt. Vagy a Wc deszkát lehajtva rá tenni egy meleg plédet és arra fektetni a 6 hónaposnál idősebb babát. Míg az állni tudó kisgyermeknél pedig álló helyzetben bugyi pelenkával lehetne cserélni.
2019. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

"Vagy a Wc deszkát lehajtva rá tenni egy meleg plédet és arra fektetni a 6 hónaposnál idősebb babát."

Egy rossz mozdulat, és a földön van, úgyhogy ezt inkább hagyjuk.

2019. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Édes istenem, annyit írtam le, hogy nem mindenhol fér el egy babamama-szoba, főleg egy kis kávézóban, és valaki képes volt kimoderáltatni? :D
2019. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%
13-as, miből következtetted ki, hogy nem laktak messze? Mert erre a világon semmi nem utalt.
2019. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!