Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Burger King vagy Meki?

Burger King vagy Meki?

Figyelt kérdés

Kérlek a Kfc meg a nagyi házi burgerezője kommenteket mellőzzétek, ez a kettő a kérdés.

Melyiket preferálod és miért?


2019. máj. 22. 11:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok nagy gyorsétterem rajongó. De ha eszem ilyet, akkor csakis Meki. Ott van pár kedvenc, és mindig azokat eszem, szóval ott sem ízlik minden. Egyszerűen más nem ízlik. És más gyorsétteremben sem ízlik az, ami a Mekiben igen.
2019. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Meki.
2019. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Nálam változó, attól függ mit ennék. Ha sajtburgert és krumplit, akkor csak a meki, szerintem mindkettő finomabb náluk (meg a kis pár százas szendvicsek is) . Sőt, az öntetes fagyik is jobbakszerintem.

De a Burger Kingben a komolyabb szendvicsek nagyobbak, finomabbak, valtozatosabbak és olcsóbbak is. Ha ennèk 2 extrabb szendvicset, akkor burger king mindenképp.

A kuponok is jobbak náluk szerintem.


Egyébként a burger King szerintem többet fejlődik. Pl a mekiben ugyanaz a 3 ízű shake van évek óta. A burgerkingben ellenben vannak modernebb, kevésbé hagyományos ízű shakek is. A desszerteknél ugyanez.


A meki viszont gyorsabb és nálunk csak annak van autos része

2019. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Burger King.
2019. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

Meki.

De ott is kb. 2 menüt szoktam venni.

Megszokás.

A BK-ban ugyanazoknak az ételeknek kicsit más az íze. Nem rossz, de nem az, amire számítok, ha valamiért úgy döntök, hogy aznap valamiért ilyet szeretnék enni.

2019. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Valamiért sosem szerettem a BK-et, mindig Mekibe mentünk. Az ok egyszerű, a Meki kb 4 sarokra volt tőlünk, míg BK kb fél órányira.
2019. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
BurgerKing, szerintem dokkal finomabbak a burik, több minden van benne, intenzívebb. A mekibe csak a krumpli jó
2019. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
kfc te szemétláda KFC!!!!
2019. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Meki. A burgeres szendvicsekben a hús szerintem borzalmas, max a csirke ami ehető. A fagyi is a mekiben ízlik jobban. Egyedül a shake az amiért a burgerbe megyek.
2019. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! Jó, hogy kiírtad ezt a kérdést, mert ilyen összehasonlítást nem nagyon lehet máshol olvasni. Írtatok itt már jó páran, és lehet, hogy visszatérek a Burger Kingbe megkóstolni, milyenek a szendvicsek. Évekkel ezelőtt voltam először és utoljára, mert annyira nem ízlett ott semmi, hogy nem is mentem többet. A Meki volt a favorit, a Big Mac-et kimondottan szeretem. De írjátok, hogy mennyit javult a minőség a Kingben. Viszont a Mekiben pl. a sajtburger már nem ízlik, szerintem kisebb is lett. Ráadásul hiányzik róla egy bizonyos szósz. Köszi az infókat!:)
2019. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!