Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Burger King vagy Meki?

Burger King vagy Meki?

Figyelt kérdés

Kérlek a Kfc meg a nagyi házi burgerezője kommenteket mellőzzétek, ez a kettő a kérdés.

Melyiket preferálod és miért?


2019. máj. 22. 11:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként a meki azért is tud népszerűbb lenni, mert sokkal több helyen elérhető.

Burger King 41 van az országban, abból 27 Budapest és szűk környéke.

Mekiből 88 van az országban. (abból 49 BP)

Sokan vidéken még nem is próbálták a Burger kinget vagy csak életükben párszor.


Nálunk szerencsére van mindkettő. Fele-fele arányban làtogatjuk. A burger kinges szendvicsek fűszeresebbek és vàltozatosabbak, több alapanyagot hasznàlnak. Jobban megadja a házi élményt a grillezett hússal és a zöldségekkel. De a többi kaját a mekiben jobban szeretem. Pl sültkrumpli, forró piték, mc cafés italok és sütik stb. A happy meal menu is jò szerintem, jól össze lehet vàlogatni mit kér.

2019. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

Meki, nekem jobban bejön az ízvilága. Lehet, hogy azért, mert gyerekkorunkban nem volt a városunkban BK (azt se tudom, most van-e), de szerintem a szezonálisan kapható hamburgerek is jobbak, meg a mindig kaphatóak is.

A shake-ek választéka nagyobb a BK-ban, az mondjuk igaz.

2019. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Meki, az almás pite miatt.
2019. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mind2! :)
2019. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Burger king. Többet kapok kevesebb pénzért.
2019. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!