Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a skorpiók?

Milyenek a skorpiók?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 01:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%

Skorpió vagyok.


Hűséges, de nemcsak a szerelemben, hanem a barátságban is.

Ha megbántanak, nem felejtek és bosszút állok, de ha jót tesznek velem, azt is duplán adom vissza.

Féltékeny is vagyok, igen. De én magam sosem csaltam meg egyetlen barátomat sem. Komolyan veszem a hűséget, és ezt a Páromtól is elvárom.

Titoktartó vagyok. Inkább bevarratnám a számat, minthogy kifecsegjek bármit is.

Szélsőséges a hangulatom, de ha éppen szar kedvem van, igyekszem nem terhelni másokat. Nem sírok mások előtt. De még egyedül sem nagyon.

Érdekelnek az okkult, természetfeletti és elvont témák, a tudomány is (asztrológus vagyok).

Szeretem a pénzt, de csak tiszta úton szerzem meg.

Családcentrikus vagyok. 26 évesen is ragaszkodom a szüleimhez, testvéreimhez.

Néha durva és sértő is tudok lenni, ha okot adnak rá. Volt, hogy úgy beszóltam valakinek, hogy az sírásban tört ki.

Gyűlölöm az igazságtalanság és az erőszak minden formáját.

Akkor is patáliázok, ha másokat ér igazságtalan bánásmód.


Röviden ennyi. :)


26/L

2011. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ikrek vagyok, volt skorpió pasim... hm... hát elég kettős volt, ahogy nővérem mondaná: ha jó, akkor egyszerűen fantasztikus vele lenni, de ha gondok vannak, akkor világvége... egyszerűen nem lehet megbeszélni a gondokat, mert elkezd durcizni, vagy elküld melegebb éghajlatra, megaláz, visszatámad és személyes sértésnek veszi a dolgokat, pedig az ember azt szeretné csupán, hogy jobb legyen a kapcsolat... no mindegy... jó volt skorpióval lenni, mély szerelmet átélni, de ez nagyon hamar le is csillapodott nála... és sokkal fontosabb volt egy idő után minden neki... haverok, buli, meló, bringa, ... szóval mindezt összevetve: jó, jó a skorpióval, de én újra soha többé ilyen jeggyel:)) barátnak viszont elsők:)
2011. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!