Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a skorpiók?

Milyenek a skorpiók?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 01:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%
A skorpiók szerintem iszonyatosan szétszórtak és ügyetlenek. A párom nap mint nap bizonyítja ezt...Minden kiesik a kezéből, elfelejt dolgokat és az egész világ egy nagy csoda számára. :) A volt lakótársam, egy lány, szintén skorpió és ugyanez jellemzi
2010. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
elég vonzók a skorpió a pasik az már biztos :D
2010. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Én is skorpió vagyok,imádok más dolgával foglalkozni,de azt utálom,ha velem vannak elfoglalva,továbbá szeretem én irányítani a dolgokat,nem szeretem,ha mások dirigálnak nekem!Imádok vitázni,főleg mert tudom,hogy én vagyok a jobb!

Nagyon ki tudom ismerni az embereket és nem érdekel,hogy ők milyennek látnak engem.Akinek tetszem,tetszem,akinek nem,nem.Ja,és utálom,ha megpróbálnak átverni,mert úgyis rájövök!Egyébként imádok nevetni és olyan emberekkel lenni,akiket szeretek!Akiket utálok,azokkal szeretek vitatkozni...

2010. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Két típusról van tudomásom, az egyik zsarnokoskodó, önfejű, magamutogató, hiú és beképzelt - "Szörnyella de Frász", a másik a természetimádó, aranyos, saját világában elmélyülő, tudásszomjas, humoros - "Hippy"
2010. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is skorpió vagyok, az eddig leírtak szinte mind stimmelnek a személyiségemmel. A szerelemben tényleg foggal körömmel ragaszkodom a páromhoz de nagyon hűséges vagyok. Mivel senkiben nem tudok megbízni, nem is nagyon tudnak átverni. Mindig átlátok az embereken. És utolsó, én kb. a 2 jellemzésed keveréke is vagyok.:D Persze zsarnokoskodást csak mértékkel. Az okkult tudást folyamatosan kutatom, természet imádó is vagyok. Eléggé bosszúálló is tudok lenni de szerintem ezzel nincs is baj, de ki hogy érzi.:)
2011. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

én is skorpió vagyok. sokan mondják hogy a skorpió lázadó, én is az vagyok, de inkább belülről és nem mutatom ki. az igazságtalanságot én sem bírom elviselni főleg saját magammal szemben. ha valakit megszeretek, legyen barát vagy fiú nagyon ragaszkodom hozzá, szenvedélyes és néha túl érzelmes vagyok és a természetfeletti dolgok megszállottja vagyok. nem tartom magam nehéz esetnek, dehát ezt mások véleménye tudja igazolni.

16/L

2011. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Skorpio parom elhagyott terhesen a 2. babaval 1 es fel eve.Eddig ket-harom havonta felhivott,de most mar azt sem.Nem tudok rola semmit,nem tudom meg a szamat sem.Van esely arra,hogy egyszer rajön,hogy cserbenhagyott a kicsikkel vagy egyszerüen csak elfelejt minket?Legyszi irjatok.Ez nagyon faj nekem.
2011. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A legtöbb skorpió nagyon ragaszkodó típus kedves utolsó, de a párod kivételt képez ez alapján, így nem tudok róla mit mondani, nem vagyunk egyformák.
2011. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Köszi a valaszt!
2011. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Alap.
2011. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!