Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A XXI. század elején miért...

A XXI. század elején miért hisznek emberek a horoszkópokban, hogy képesek ez alapján párt választani?

Figyelt kérdés
Sokan közülük teljesen normálisnak tűnnek, hihetetlen, hogy hisznek ebben. Eszméletlen.
2011. szept. 19. 10:26
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

"igen ,77% én is így értettem a kérdésem, erre várom én is a választ....


és ha nem akarsz "semmi" maradandód hagyni,akkor miért PRÓBÁLOD megtéríteni az embereket? ostoba és közönséges vagy."


Az előzőekben válaszoltam.

"Miért próbálod megtéríteni az embereket?"

Én nem térítek, csak azt mondom, hogy higgyenek olyanban, amire semmi bizonyíték sincs. És jó pénzért megmondom a jövőjüket, vagy azt, hogy elváljanak-e a házastársuktól. Mindezt úgy, hogy 1 perce ismerem őket.

Ja, bocs. Ez nem én vagyok.


Az ostoba az, aki hisz a horoszkópokban vagy elvárja egy másik embertől, hogy megválaszolja a fenti kérdéseket. Egyik sem én vagyok.

Közönséges még lehetek, ha kiérdemlitek;)

30f

2011. szept. 24. 12:51
 42/53 anonim ***** válasza:
48%
Szegeden van egy csakra tisztító . A nagynénémen keresztül tudok róla. A nagynéném Július hónapban jelentkezett be nála, Decemberre kapott időpontot.És ezért,mert minden nap ,van legalább egy páciense. Rengetegen járnak hozzá, szinte rendszeresen. A gyógyító nem hirdeti magát, nincsenek névjegykártyái, nincs kiplakátolva az ajtaja ,hogy "Gyere ide!!! ". Telefonon beszéltem vele, és rákérdeztem, hogy ez most ,hogy van? Miért nem reklámozza magát,ha már ennyi embert meggyógyított? Ő csak annyit mondott, hogy akinek szüksége van rá, az úgy is elfog találni Hozzá. Én azóta ,még intenzívebben hiszek ebben. Vannak csalók ,abban igazad van, de magát a tudományt és ezt az egész kört minek szidni? És igen, te itt téríteni akarsz, ami szerintem hányingert keltő. Ha annyira nem érdekel a dolog, akkor miért nem mész el mellette? Mit ártott neked ez az egész? És hogy van képe,egy ilyen látszólag is felszínes, sekélyes embernek eljátszania a tudóst,mint te?
2011. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Egyetlen kérdésem lenne hozzád. Mi köze van a csakráknak vagy a gyógyítóknak a kérdésemhez? Ha erre válaszolsz, reagálok a fröcsögésed többi részére is.
2011. szept. 28. 20:24
 44/53 anonim ***** válasza:

a te jellemed arról árulkodik, hogy nem hiszel semminek,ami nem "ésszerű" vagy kézen fogható. egy szóval földhözragadt ember vagy, középszerű világnézettel és erkölcsi értékrenddel.)bár,te inkább ezt szilárd és kritikus nézetnek vallhatod)

én hiszek reinkarnációban, asztrológiában, természetgyógyászatban satöbbi. te ,ugyebár, nem.

ha valaki nem hisz az ,az asztrológiában, akkor ,hogy lenne képes bármi hasonlóban bízni? szerintem, sehogy. szóval, te mocskolsz , mindent ,ami egy kicsit is "hihetetlen" , én kiállok azokért. erről , fröcsögök(?) .

2011. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

Jól mondod, kritikus vagyok. Annyira mindenképpen, hogy nem veszek egy kalap alá minden olyan jelenséget, amit eddig nem sikerült eddig megmagyarázni vagy bizonyítani. Te hiszel mindenben, ami itt ezotéria címszó alatt található. Én nem.

Az asztrológiában nem, a reinkarnációban sem.

Hiszek viszont a természetgyógyászatban, legalábbis abban, hogy nem kell minden betegséget műteni vagy agresszív gyógyszerekkel kezelni.

Hiszek a csakrában is, teljesen logikusnak tűnik, hogy egy olyan bonyolult szerkezetnek, mint az emberi test, vannak energiái, energiamezői és a különböző részei sokkal jobban összefüggnek, mint ahogy azt gondolnánk.

Ellenben azt nem tudom megérteni, hogy hogyan írhat valaki olyat, hogy hiszek ebben meg abban, STB.

Ez nem így működik. Erre próbáltam eddig is utalni, hogy ne vegyük már egy kalap alá a fenti(teljesen össze nem függő) dolgokat. A csakráknak semmi köze a horoszkópokhoz, de a természetgyógyászatnak sem a reinkarnációhoz. Ha mindenben hiszel, ami belefér az ezotéria címszóba, az a te bajod.

2011. okt. 5. 19:31
 46/53 anonim ***** válasza:
Csak magamban morgok: mennyi eszméletlen ostobaság meg középkori babona van, és mennyi ostoba ember, aki ezekben hisz, megáll az ember esze! Istenben nem hisznek, hanem ezekben az Amerikából jött marhaságokban. Már az UFO-téma is felháborít, mert azzal is átverik az ostobákat. Aztán itt van a csillagjóslás. Vajon mi köze van a csillagoknak a születésünkhöz, fel nem foghatom. Persze még itt is hibát követnek el a "tudósok", mert ez nem is csillagjóslás, hanem bolygójóslás. Tehát összekeverik a Gizikét a gőzekével. Kitalált valami nagyon "okos" ember egy áltudományt, -aminek semmi köze nincs a valósághoz- és másokat álnok, hazug módon megpróbál befolyásolni. Ezek az emberek nagyon okosnak tartják magukat, és másokat befolyásolnak mondván, én megtudom mondani, hogy mi lesz a sorsotok, mit hoz a jövő számotokra. Aki ezeket elhiszi, az nagyon-nagyon ostoba ember. Egyébként betiltanám a TV2 meg az RTL Klubon leadott népbutító műsorokat is. Csak a nézők zsebéből húzzák ki a pénzt. Teljesen visszafelé fejlődünk. A sötét középkor felé haladunk. Horoszkóp: hallatlan ostobaság!
2011. okt. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim válasza:

A XXI. század elején miért hisznek emberek a horoszkópokban, hogy képesek ez alapján párt választani?


Kedves Kérdező! Elvakultnak ,meggondolatlannak tetszik lenni.

Párt választani,úgy gondolom,nem lehet horoszkóp alapján. Az asztrológia nem azt fogja megmondani neked,hogy te neked egy Bak napjegyű férfival kell lenned,hanem azt,hogy egy Szaturnusz típusú férfival lesz párkapcsolatod 1-2 hónapon belül és ez az ember segíteni fog téged,hogy jobb és értékesebb ember legyél,megbízhatóbbá válsz ,ami eddig nem volt jellemző rád.

A jövő meg van írva. Pontokban. Mindenki életében vannak pontok. Amik meg nem változtathatók, el nem kerülhetők,szükségszerűek. Ez egy fix pont az életedben. De ,hogy milyen úton jutsz oda, azt nem tudjuk megmondani. Példa: 2011-ben ki kell menned a küldöldre, hogy ott megtanulj kitartani. Ez a fix pont,amit megtudunk mondani neki. De az utat,amin te eljutsz ebbe a pontba,azt általában nem. Hiszen bárhogy történhet:

1.Lehet,hogy a szerelmed külföldön kap állást és te vele tartasz. Kikerülsz.

2.Lehet,hogy te kapsz ott egy jó állást és ezért kimész. Kikerülsz.

3.Lehet,hogy egy nagyobb pénzösszeghez jutsz ,ami egy utazásra csábít egy idegen országba,ami annyira megtetszik,hogy ott maradsz.

És további több ezer mód van,de azokat előre megmondani nem lehet.


A Napjegy,azaz ,hogy "vízöntő,halak stb. vagyok", az kis részben befolyásolja azt, hogy milyen emberekkel találod meg a közös hangot. További fényszöveg ,illetve az Aszcendens,a Holdjegy ,a Vénuszjegy,Deszcendens is rengeteget számít. Ezek azt árulják el,hogy milyen típusú emberek ragadnak meg, kikhez vonzódsz. Hogy kivel alakítasz ki egy komolyabb párkapcsolatot, azt a Sors alakítja. De az asztrológia körbe tudja írni annak a partnernek a szerepét a te életedben és megtudja határozni a jellemét(Hold,Szaturnusz, Vénusz,Merkúr,Mars,Plútó Nap,Jupiter típusok léteznek) . Megtudjuk látni, az esetleges nehezebb időszakokat,megcsalásokat, nagy harmonikus korszakokat.Ennyit tud az asztrológia adni párkapcsolat kapcsán. Nem oktatni,nem irányítani fog az a tudományág, hanem segít meglátni a dolgok mögötti értelmet és összefüggést.

Mivel ,mi az Univerzum aprócska részei vagyunk, ezért befolyással van ránk a bolygók energiája,amik ugyancsak az Univerzum nem elhanyagolható részei. Aki ,hisz abban ,hogy az embernek vannak csakrái és hisz a körülöttünk lévő aurában, esetleg a reinkarnációban is, annak tudni illik, hogy ezeket az asztrológiával egy csoportba helyezzük. A középkorban ha kijelentettem volna,hogy látom az aurádat egyenest vittek volna a bitófára.Az előttem szóló ,ezért is cselekedett helyesen, hogy a kettőt összekapcsolta,mivel ezek igazából szerves részei egymásnak...

Csak ugye hát ,aki nem ért hozzá... Én igazán nem szeretnék gonoszkodni,de szeretnék felvázolni egy helyzetet:


"Tamás vagyok. Hiszek,az asztrológiában, hiszek a számmisztikában,hiszek a szellemekbe,kintiekbe. De ,én ezt a fizikát, GYŰLÖLÖM. Hogy lehetnek,ilyen hülyék az emberek,hogy ilyet tanulnak??? Mit képzelnek? Hol élnek ezek? Hogy lehetne már ilyen,hogy gravitáció ,meg akkor esik le az meg az,amikor a légköri nyomás megnő vagy mittomén. Én egyszerűen TUDOM ,hogy igazam van,a fizika egyszerűen BAROMSÁG. Én igazi lázadó vagyok! Megváltom az embereket, élükre állok és megmutatom mi a helyes út!!! de hol is kezdjem?Ahááám,találtam egy tudományos oldalt,jéé van fórum is!Na én szépen odacsápolok és indítok egy topikot: " Hogy lehettek ilyen SÖTÉTek? Normálisak vagytok??? Mi a fene hülyeség ez a fizika? Nem is hiszem el... -.-" . És mint egy bátor kis kakas megyek nekik a fizika professzoroknak és az ilyen témában elhelyezkedő embereknek.Néémáá' ez a matekkal példálózik! Na ,jó abba van valami...le is írom,hogy én hiszek benne ,öcsém! Nem vagyok hülye! Lehet,hogy egy áldott képletet nem tudok, lehet nem is érdekeli,de nekem van igazam és kapja be mindenki!


...


Valahogy kívülről ,olyannak látnak,mint amilyen Tamás. Ha valamit szeretnél megcáfolni,először ismerd meg! Eszméletlen.



megjegyzés: a példák és az én személyek között semmilyen kapcsolat nem állítható fel max.annyi,hogy én nem tartom valami érdekes és hasznos tantárgynak a fizikát,de odáig nem süllyedek le,hogy provokáljam a tudományt és a képviselőit.

2011. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:

jaj, ezt nem tudom kihagyni!!! kedves kérdező úrfi! több profilja van? azért vigyázni kéne jobban,a nyelvezetet megváltoztatni máskor! ;)

tagadd le,nyugodtan. tényleg égő.

2011. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Továbbra sem tudom egy kalap alá venni az általad is felsorolt dolgokat. Továbbra is tagadom azt az állítást, hogy a "jósok" megmondják a jövőmet, pláne nem ennyien, ahányan kis országunkban "működnek". Amennyit megismertem az asztrológiából, bátran kijelentem, hogy szerintem nincs több valóságalapja, mint a számmisztikának például. Az a nullához közeli érték.

A bolygók energiái pedig elhanyagolhatóak az univerzumban. Köszönöm, hogy végigolvastad.

2011. okt. 20. 05:48
 50/53 anonim válasza:

" Amennyit megismertem az asztrológiából, bátran kijelentem, hogy szerintem nincs több valóságalapja"


Na hát, erről van itt szó! Nem ismeri az asztrológiát...

Az asztrológia több ezer éves tudomány.Ha fikarcnyi értelme sem lenne, akkor nem tartották volna életben.

Az asztrológiát,rendkívüli módon beszennyezi a női magazinok hátuljáén található "napi horoszkópok", illetve az ellenőrizetlen jósok, némelyik gyenge televíziós csatornán vagy internetes oldalakon vetített műsorra. Ezeket nem kell komolyan venni. Ez ellen lehet tiltakozni.

A mai világban tényleg rengeteg csaló van. De az igazi látók,gyógyítók és asztrológusok SOHA nem kérnek 20 000 forintnál többet,nem akarják megtisztítani a pénzed,nem fenyegetőznek átkokkal,soha nem mondanak halált a fejedre. Ennyire kell vigyázni. Aki ilyeneket mond az egyszerűen rosszindulatú és sajnos nem sokára a pusztulásé lesz.Erről szeretnék mondani valamit...

2011 októberre a nehéz hónapok egyike. Nem szeretném kifejteni miért, de azok az emberek akik az átlagnál érzékenyebb az ilyesmire, rendkívüli módon érzékenyek,fáradtak,kimerültek,esetleg már betegek is.

A világunkon a jó és a rossz egyaránt jelen van. Úgy ahogy a démonok és angyalok is. Itt most nem szárnyas tündérekről,meg piros bőrű szörnyekre gondolok,hanem emberi bőrbe bújt,néha magukra nem ismerő angyal/démon lelkekről. A démonok,sajnos az anyagi világ urai: politikusok,olajmágnások,vadászok,vágóhidasok, a háttérkormány irányítói és mozgatórugói. Háborút, éhínséget,betegséget szabadítanak a világba.

De ott élnek közöttünk az angyalok is. Ők általában a végtelenül jóindulatú, mosolygós, pozitív lények, akik külsőre általában szépek és mégis különlegesek. Ők terjesztik a világban a szeretetet és a jóságot. Közülük a legtöbben ,a mai világban lelkileg labilisak,túlérzékenyek vagy már sajnos elhunytak,mivel elébe mennek a rossznak:ők azok ,akik kimennek a háborúba, akik az állatvédelemnek szentelik életüket, akik másokért halnak, akik forradalmakon vagy tüntetéseken lelik halálukat vagy valami politikai affér miatt, balesetnek tűnően,kivégzik őket. Sok művészt ,környezetvédőt, állatvédőt, orvost, nővért ,mártírt,asztrológust,gyógyítót adtak a világnak. A világnak,ami a démoni erők behatására elpusztítja ,lelkileg ronccsá teszi őket. Hogy példát említhessek egy ilyen angyali lélekre, akkor megemlítem John Lennon-t, akit ugyancsak a démonok öltek le, mivel a békét,a szeretetet, vegetáriánus életmódot reklámozta. Rengeteg hozzá hasonló híres embernek lett ugyanez a végzete. A jó kezdi elveszíteni bátorságát. Nem mer fellépni a rossz ellen. Ezért külső segítség érkezik majd ide. 2012 decemberében,ha minden jól alakul, földrengések, cunamik ,áradások, tornádók,járványok által, elpusztítják a rossz indulatú embereket,démonokat a föld színéről,illetve azokat ,akik hátráltatják az új korszak eljövetelét. Az ilyen hátráltatok közé tartoznak az elkényeztetettek,csúfolódók, a hitetlenek, az önzők ,akik bár eredetbe nem gonoszak,de ők is pusztítanak és pusztítanának a jók között. Ezt a váltást, a démonok egy egyszerű propagandával próbálják kikerülni: világvégét hirdettek.Méghozzá azért,hogy a sok buta ember ebbe higgyen és teremtsen is . Nem lesz világvége. A rosszaknak lesz világvége,kedves emberek. Nem kell mást tenni ,csak jónak lenni. Az ember egy különleges lény az univerzumban: démonok és angyalok is vagyunk egyben. Mindenki maga dönti el,hogy melyiket hagyja jobban eluralkodni magán. Irtsátok ki magatokból a negatív érzéseket, legyetek jók, mindegy milyen a vallásotok, milyen nemzetiségűek vagytok, csak legyetek jók.A váltáskor nagyjából 1 milliárd lélek fog kiszállni innen, ez nem sok annyira. Utána a jó megtanul erősnek is lenni. Én többé nem fogok itt jelentkezni,mivel más feladatom van. Ég veletek, szeretlek benneteket ,téged is kérdező, kérlek vigyázz magadra!

2011. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!