Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a vízöntőket?

Figyelt kérdés

akárkit megkérdezek, kirázza a hideg a vízöntőktől. Oroszlánokról sincsenek jó véleménnyel.

Pedig sztem ezek tök jó fej emberek, főleg a vízöntő, mert egyedien mániásak XD

Akiket utálok, azok a föld jegyek meg a skorpió. Szerencsétlenségemre az osztályomban csak ilyenek vannak és én kilógok közülük.



2012. szept. 12. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim válasza:
33%
Én egy vízöntőt ismerek, és tényleg utálom. :D Hogy miért? Ez a valaki egy fiú, akibe 3 évig szerelmes voltam, folyton róla ábrándoztam, erre nemrég kiderült, hogy meleg... Elég ciki, hogy ilyen sok ideig egy olyan fiúért voltam oda, aki mégcsak nem is a lányokhozvonzódik. Szerencsére kiszerettem belőle....
2012. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:
azért utálod, mert meleg??? Te jó ég
2012. szept. 12. 23:09
 13/81 A kérdező kommentje:
és ismered is azt a fiút, vagy csak egy sztár? Ha sztár, akkor sejtem ki az
2012. szept. 12. 23:09
 14/81 anonim ***** válasza:
57%

Kiszámíthatatlanok, ezért nem bírom őket.


Üdv, egy bika..

2012. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim válasza:
88%

Apám, nővérem és exem is vízöntő...

Önzőek, de időnként nagyon. Mindenkinek hozzájuk kell igazodnia. Egy párkapcsolatban nem képesek nyugodtan meglenni, mindig keresik az újdonságot (exemnek 5 kapcsolat 26 éves korára, apámnak 4 feleség+3 gyerek 3 külön nőtől, nővérem 3 gyerek 3 apától), képtelenek betartani a szavukat, csak ígérgetnek, rendetlenek, rosszindulatúak, szórják a pénzt és könnyen keverednek mocskos pénzügyekbe. Nem szeretem ezt a csillagjegyet, mert nem tudnak szívből szeretni...

De ez csak az én véleményem. Azért lehet, mert még nem láttam pozitív ellenpéldát. De ez még változhat, senkit nem akartam bántani, és nem vettem az összes vízöntőt egy kalap alá.

2012. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
95%

Én vízöntő vagyok.

Rám abszolút nem vonatkozik amit az utolsó válaszoló leírt.

Nagyon is tudok szeretni, de a végén általában jól megszívom. Szerintem nem a csillagjegye alapján olyan valaki, amilyen.

2012. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
86%
Az edesanyam es az ocsem is az, szoval mind2en nagyon nyugudt,kedves emberek. A szerelmem oroszlan, es teljesen elegedett vagyok vele, soha nem volt meg ilyen fonyeremeny pasim:) En nyilas vagyok es szerintem az emberek szeretnek, mert mindenkihez jol allok. Amit adsz, azt kapsz!
2012. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%

Mert a vízöntők mind hippik, azért.


"Age of aquarius"

http://www.youtube.com/watch?v=EhbxI5eVnM4

2012. szept. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
100%
hippik? :D
2012. szept. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
Eddig nem utáltam, de most, hogy mondod. :)
2012. szept. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!