Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a vízöntőket?

Figyelt kérdés

akárkit megkérdezek, kirázza a hideg a vízöntőktől. Oroszlánokról sincsenek jó véleménnyel.

Pedig sztem ezek tök jó fej emberek, főleg a vízöntő, mert egyedien mániásak XD

Akiket utálok, azok a föld jegyek meg a skorpió. Szerencsétlenségemre az osztályomban csak ilyenek vannak és én kilógok közülük.



2012. szept. 12. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim válasza:
100%
vízöntő vagyok és ez a sok rossz tulajdonság nem igaz rám amiket írtok. igaz trehány vagyok de szeretem az embereket még azokat is akiket amúgy nem kéne...
2013. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
67%
A vízöntő pasik jók, bár vannak közöttük is nagy szélhámosok, de gyakoribb a két lábbal a földön álló, igazságkereső, objektív manus. Szerintem érdemes párkapcsolatba bonyolódni vízöntő pasival, nekem legalábbis bejött (pedig a Nagy Horoszkóp szerint abszolút nem illünk össze).
2013. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim válasza:
100%
skorpió vagyok,szerintem minket többen utálnak,mint a vízöntőket...(pl. te is:DD)
2013. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz ilyen dolgokat hallani a csillagjegyemről, de az tény, hogy van benne igazság. Én sem szoktam kijönni a többi vízöntővel, de ez nem azért van, mert magam látom bennük. Amúgy szerintem nagyon sok múlik a nevelésen is. Én pl. egyáltalán nem szeretek okoskodni, mert félek, hogy hülyeséget mondok. :D nem vagyok túlzottan társasági ember sem, és kétszínű sem, mert ha valaki nem szimpatikus, azzal egyszerűen nem szeretek szóba elegyedni. sem a trehányság sem igaz rám, mert nem bírom elviselni a koszt, bár az tény, hogy néha káosz uralkodik a szobámban, de ez sosem tart egy-két napnál tovább.
2013. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim válasza:
100%
En oroszlan vok,es sok vizonto ismerosom volt,ill van..hat megvan a velemenyem roluk,nem igazan csipem oket..magukkal vannak elfoglalva,nem szeretik a tarsasagot,legalabbis nem nagyon,trehanyak,nem veszik eszre a kornyezetuket,olyan,mintha nekik lenne egy sajat vilaguk.Se istenre,se emberre nem hallgatnak,tanacsot nem fogadnak el,de ok imadnak beleokoskodni az eletedbe.Nem szeretik a szabalyokat,rajuk nem vonatkozik..Amellett meg hutlenek is,nem megbizhatoak,amit igernek,basznak betartani,ugyhogy ok csak hasonlo emberekkel jonnek ki..Nekem rengeteg afferom volt veluk,en ha tehetem messzirol kerulom oket,ne is lassam oket..mert meg a jelenletukkel is rontjak a korulottem levo levegot.Egyszeruen taszitanak,sose adjak oszinten onmagukat.Ugymond igazi erdek emberek.
2013. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
Állítólag az én horoszkópom passzol a vízöntőhöz.
2013. dec. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
100%
állítólag az ikrek a mérleg és a nyilas jön ki velük a legjobban.
2013. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
100%

" nem szeretik a társaságot, legalábbis nem nagyon"


Igen, ezt én is tapasztaltam, illetve azt,hogy van, amelyik vízöntő nagy társasági ember, és van, amelyik zárkózottabb, viszont azt mindegyiknél tapasztaltam,hogy nem nagyon szeretnek csapatban dolgozni.


"nem veszik eszre a környezetüket,olyan,mintha nekik lenne egy saját világuk"


Van egy sajátos világuk, ez igaz, meg az is, hogy nem törődnek mindenkivel, csak akik nekik fontosak. De ez szerintem nem baj, erről példát lehetne venni, mert túl sok ember túl sok energiát áldoz olyan ismerőseire, akik nem érdemlik ezt meg.


"Se istenre,se emberre nem hallgatnak, tanácsot nem fogadnak el,de ok imádnak beleokoskodni az életedbe"


Egyetértek :)Nem szeretik, ha az ő életükben vájkálnak, viszont előszeretettel osztogatnak tanácsot, azonban itt kiegészíteném azzal, hogy van olyan vízöntő, aki csak akkor osztogat tanácsot, ha kérik, de amúgy nem avatkozik bele mások életébe, és igen, van olyan is, aki kéretlenül osztogatja az észt.


"Nem szeretik a szabályokat,rajuk nem vonatkozik"


Valóban nem túl szabálykövetőek, de ez nem mindig baj :) Én úgy tapasztalom, hogy a logikátlan szabályokat nem követik, de amiben van ráció, annak nem állnak ellen.


"Amellett meg hűtlenek is"


Ismerek a végletekig hűséges, és nagyon csapodár vízöntőket is.


"Nem megbizhatóak, amit ígérnek, basznak betartani"


Pont az ellenkezőjét tapasztaltam eddig minden vízöntő ismerősömnél. Számomra az egyik legszavahihetőbb jegy. Amit nem akarnak megcsinálni, azt meg is mondják.


"Úgymond igazi érdekemberek"


Akiket én ismerek, azok közérdek-emberek, tehát nemcsak a saját érdekeiket nézik, sokszor a maguk érdekeit alávetik a közjó érdekeinek.


Egy nem vízöntő, akinek 10 éve vízöntő párja van :)

2013. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek,az egy beképzelt bunkó.
2014. dec. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 Vizontoniga válasza:
100%
Aaahhhh dehhhogyis.. A vizontok a legnagyobb formak.., eloszor is van egy csomo vizonto tesam es mindegyikkel jol kijovok. Ezentul a legnagyobb tarsasagi lenyek vagyunk, a legjobb humorral megaldva. Kegyetlenul jokepuek vagyunk;))! Egeszseges onbizalommal megaldva:) a legjobbjaim egyike tucsi tesam is vizonto es halat adunk mindennap hogy vizontonek szulettunk:) es alap hogy lazadunk most is lazadok a sok hulyeseg ellen amit irtatok, vizonto cimboraim ne csuggedjetek!! Aki minket fikazik az igazabol magat utalja hogy nem lehet ennyire laza kreativ jokepu, csinos full jo arc mint mi;)!
2015. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!