Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a vízöntőket?

Figyelt kérdés

akárkit megkérdezek, kirázza a hideg a vízöntőktől. Oroszlánokról sincsenek jó véleménnyel.

Pedig sztem ezek tök jó fej emberek, főleg a vízöntő, mert egyedien mániásak XD

Akiket utálok, azok a föld jegyek meg a skorpió. Szerencsétlenségemre az osztályomban csak ilyenek vannak és én kilógok közülük.



2012. szept. 12. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%

34-es.

Ezt mintha én írtam volna. xD

2012. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
100%

én is az vagyok,nagyim is,és komolyan,nem tagadom,hogy aki ismer,számára elviselhetetlenek vagyink :D

ez van :D

velem néha az van,hogy el kell telni egy bizonyos időnek a megismeréstől,mondjuk 3 hónap,utána akaratlanul is beszólok,ők meg komolyan veszik,pedig nem az.

2012. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
79%

Bak férfi vagyok, nem mondanám, hogy utálom őket, inkább leírom, amit tapasztaltam (Anyám is vízöntő), amiket tapasztaltam velük kapcsolatosan:


- sose jó neki, amit csinálsz

- mindig mindeninél mindent jobban tud

- igaz őszinte, de legalább annyira sunnyogó is

- abszolút meg van győződve a nagy tudásáról, miközben porig aláznám, ha odatenném magam Bakként.

- örök mártírok, miközben qrva szerencsések

- ha nem nyitsz feléjük, lesz@rnak

- szeretik kihasználni az embereket


Kb ennyi hirtelen


F24

2013. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
90%
utssó,az utolsó kivételével beismerem hogy igazak rám.(;
2013. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
61%
Akkor sz@rd össze magad! :D
2013. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
90%

eddig csak nem túl szimpatikus vízöntőkkel találkoztam, legalábbis több idegesítő tulajdonságuk volt


most nagyon tetszik egy pasi, megtudtam, hogy ő is az, kicsit félek, hogyha véletlenül közelebbről megismerném, csalódást okozna


kicsit OFF, de ha már így itt vagyunk, szerintetek mivel lehetne egy vízöntőt randira hívni, hogy meglepődjön és elbűvölődjön?

2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
67%

A vízöntőknek semmi sem jó utolsó.


Van egy vízöntő srác ismerősöm. 3x lépett félre a komoly kapcsolata mellett (a csajjal már vagy 3 éve jártak), mindig lebukott, a lány elküldte végérvényesen, ő ezt képtelen volt sokáig felfogni, most meg hirtelen összejött egy másik lánnyal. Ennyit a vízöntők szavahihetőségéről és komolyságáról. Máglyára velük.


BAK

2013. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%
azért nem mindenki olyan mint ahogy utolsó írta. de lehet hogy nem éppen komoly emberek,nem minden esetben. egyik legjobb barátnőm is vízöntő,1 nappal előttem született,ő nem mindig komoly,megbízhatóságot illetően,ez tény.
2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
90%

46-os vagyok.

47-es, akkor szerinted esélyes, hogy annak ellenére, hogy van párja, eljönne velem randizni?

2013. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
100%

utolsó

de nem azért mondom de úgy mész el randizni valakivel h van párja? Gratulálni tudok

vízöntő

2013. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!