Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a vízöntőket?

Figyelt kérdés

akárkit megkérdezek, kirázza a hideg a vízöntőktől. Oroszlánokról sincsenek jó véleménnyel.

Pedig sztem ezek tök jó fej emberek, főleg a vízöntő, mert egyedien mániásak XD

Akiket utálok, azok a föld jegyek meg a skorpió. Szerencsétlenségemre az osztályomban csak ilyenek vannak és én kilógok közülük.



2012. szept. 12. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
91%

jaj, bocsánat, hogy ilyet mertem kérdezni

csak azt nem értem, ha itt a GYK-n annyi a tisztességes, hűséges ember, akkor hol vannak a való életben? mert szóban erkölcscsőszködni könnyű....

2013. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
100%

én csak azért írtam mert föl akarja kelteni az érdeklődését annak ellenére h barátnője van. az ilyenből mindig gubancok lesznek nem értem minek az ilyet csinálni

De nehogy megnyúzzatok ezért amit mondok xD

2013. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
75%

Igen, van rá sansz, hogy elmenjen Veled randizni. Tudod tartja a mondás is: "Az a nő foglalt, akin épp fekszenek" Sajnos sok esetben igaz.


A BAKOK hírnöke, Go Capricorns! :D

2013. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
100%

én Nő ként nem szemelnék ki foglalt hapekot mert ha foglaltként randizik veled könnyen megteheti h ha te vagy vele egy másik nővel randizik ugyanígy foglaltként.

benne van a pakliban

2013. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
100%
Sünii én már írtam rád privátban. :D Sünci Baby vízöntő? :D
2013. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
100%
privátban írtak páran nemtudom melyik vagyXDD
2013. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik a jegygyűrűt küldte a címedre! :D:S


Melyik ugyan? :) Írj rám, válaszolok és megtudod :D

2013. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 sajt089 ***** válasza:
100%
Tyű meg hű :) Hát én nem is tudom, én vízöntő vagyok és nagyon nagyon sokan kedvelnek/szeretnek...aki utál az pár ember, de az utálatuknak nem én vagyok a központja hanem saját maguk. Tapasztalatom szerint a vízöntő valóban képes arra, hogy képmutató legyen és képesek ezt olyan módon tenni, hogy az egészen elképesztően gusztustalan másoknak. Én a vízöntőkkel nem jövök ki jól, illetve ezt se vésném kőbe mert van egy kedves barátom aki az és remek a kapcsolatunk, ugyanakkor benne is érzek képmutatást és ez néha zavar. A másik ismerősöm fiú, ő szeret kérkedni azzal, hogy mennyire jó dolga van és jó az élete és minden nap új almás telefont vesz stb...na benne meg ez visszataszító. Valahol azt olvastam, hogy azok az embereknek a viselkedése taszít minket akikben felismerjük saját magunkat. Személy szerint én azokkal jövök ki jól (és ez az összes csillagjegy) akik képesek arra, hogy ne az egó irányítsa őket. Horoszkóp ide vagy oda, tény hogy nem ezen múlnak a dolgok...az is tény hogy nem kell erre alapozni, ugyanakkor észrevettem, hogy igenis van amit rá lehet húzni egy két csillagjegyre pl a skorpió látszólag egyik pillanatra a másikra képes lecsapni pedig te nem is adtál rá okot, a bak annyira a saját nótáját fújja, hogy az kimerítő és nem érdemes leállni vele vitázni, az ikrek viselkedése kissé érdekes, néha olyanok mint a skizofrének, a bika négy lábbal a földön áll ami nem baj, csak szárnyalni nem lehet vele, a halak szeret hantázni, kiszínezni dolgokat, ez másnál akár hazugság számba is mehet, a kos fejjel megy a falnak gondolkodás nélkül kőbe vés hatalmas böszmeségeket,a nyilas nyitott, képes mindent pozitívan felfogni, az oroszlán iszonyúan hiú és szereti a rivaldafényt, a mérleg nagyon keresi az igazságot mindenben, sokszor döntésképtelennek tűnhet bár csak alaposan megfontolja a döntéseit, a rák nagyon szereti a családját és szinte mániája az idillikus családi légkör megteremtése, a vízöntő meg kissé művészlélek...ezek a személyes tapasztalataim egy egy mondatban :)
2013. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
74%
A vízöntők elviselhetetlenek... az oroszlánok meg pukkadnak... mind a 2 trehány... volt szerencsém mind 2 jegyből eléghez. Vízöntő lányok alapből kizárva a listáról.
2013. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a tűz jegynél (kos - itt talán annyira nem, oroszlán, nyilas) ez a pukkadás alapvető jellemző... oroszlán és nyilas... csak próbálj nekik ellentmondani vagy azt mondani, hogy nincs igaza, és kibújik a szög a zsákból (ez vonatkozik a vízöntőre is)...
2013. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!