Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a vízöntőket?

Figyelt kérdés

akárkit megkérdezek, kirázza a hideg a vízöntőktől. Oroszlánokról sincsenek jó véleménnyel.

Pedig sztem ezek tök jó fej emberek, főleg a vízöntő, mert egyedien mániásak XD

Akiket utálok, azok a föld jegyek meg a skorpió. Szerencsétlenségemre az osztályomban csak ilyenek vannak és én kilógok közülük.



2012. szept. 12. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim válasza:
52%
#11. vagyok: nem azért utálom, mert meleg, hanem azt utálom, hogy 3 évig voltam egy olyan fiúba szerelmes, aki a saját neméhez vonzódik. Tehát elpazaroltam 3 évet... Na mindegy, hülyeség, amúgy nem utálom, de már sikerült elfelejtenem. :)
2012. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim válasza:
100%
Ja, és nem sztár, az osztálytársam volt. (már középiskolások vagyunk, külön iskolában)
2012. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
85%

Valaki írta, hogy kalandozóak a szerelmben az ő közeli ismerősei, családja.


Én is nehezen tudnék nyálaskodni, romantikázni, meg összeköltözni pasival, legalább is most. Nagyon válogatok is. De nem hiszem egyébként, hogy horoszkópommal függne össze, inkább gyerekkorommal. Mert bemutatni se akarnám, merném itthon, pedig elmúltam 20.( ha elmesélném mik voltam velem gyerekként, egyértelmű lenne szerintem, hogy amiatt)

2012. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
100%
Miért utálod a skorpiókat?Én is az vagyok és semmi bajom a vízöntőkkel, sőt, jó véleményem van róluk, egyik legjobb barátnőm vízöntő, bár egész mások vagyunk, jól kijövünk.Igen, ő is egy egyéniség :)Vízöntőkben azt furcsállom kicsit, hogy vannak amolyan "eltűnéseik", ezt mindegyiknél megfigyeltem.Egyszer csak hirtelen szó nélkül eltűnnek az életemből, aztán évek múlva úgy állítanak be, mintha mi sem történt volna.Ezt nem értem...
2012. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
90%

Eltűnés? :D

én ilyet minden pasinál látok, függetlenül horoszkóptól.

Eltűnnek, nem flörtölnek tovább, esetleg becsajoznak, aztán újra keresnek mégis, és még csak mérges se legyek...vagy ugyanúgy örüljek neki...

2012. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 Pietrosol ***** válasza:
79%

Szia!


Ha neked kéne állandóan felmosni utánuk,te is utálnád őket!


Viccet félretéve!


Nem hinném,hogy a csillagjegyekbe magyarázott jellemvonások,eleve elrendelt és megváltoztathatatlan emberi tulajdonságként manifesztálódnak!

Ha egy ember tudatosan,az ego helyes használatával tevékenykedik,teljesen mindegy,hogy milyen személyiségjegyei vannak.Tehát nem az egóért,henem a megismert egóval kell tevékenykedni!Így az ember elérheti,hogy ne a csillagai irányítsák,hanem,hogy ő irányítsa a csillagait!

2012. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
79%
Vízöntő vagyok...és tudomásom szerint mindenki szeret,aki a környezetemben van. Szerintem ez nem horoszkópfüggő. Kérdező,ha jegyek alapján ítéled meg az embereket,ne csodáld,hogy kilógsz közülük. A horoszkóp csak egy apró része az ember személyiségének...aki ez alapján ítél meg akárkit,az egy idióta!
2012. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom vízöntő, nem utálom egyáltalán, de nem is vagyok oda érte, mert rettentően más a felfogásunk mindenről. A volt főnöknőm is vízöntő volt, hát...neki is volt egy érdekes stílusa.
2012. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
77%

Bátyám vízöntő,azontúl hogy tényleg kiönt minden vizet :D tényleg idegesítő.

Az a sajátos világnézet, manipulálós, önismétlő, lusta, trehány és sokszor gondolkodtam én is azon, hogy nem szeret ő se istent se embert, ugyanakkor elvárja ,hogy az ő szavának súlya legyen mindenkinél.

Jómagam Bika vagyok :)

2012. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam is vízöntő vagyok, és valóban elmondhatom magamról, hogy egy barátom sincs, mert csupa kétszínű ember vesz körbe.
2012. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!