Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért modanak ennyi rossz...

Miért modanak ennyi rossz dolgot az ikrek csilagjegyűekről?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket, és szinte mindegyikben az volt leírva, hogy "nincsenek érzelmeik" meg ilyenek. Meg hogy hosszú távú párkapcsolatra egyáltalán nem jók...

Ezt alapozzák is valamire (tapasztalat) vagy csak úgy gondolják?



2014. máj. 18. 15:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
nem engedi, nem tűri
2014. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem láttam még ikrek jegyűt, akit különösebben érdekelnének a horoszkópok, szóval nem valószínű, hogy a horoszkópok olvasásával szedné össze a tulajdonságait.
2014. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Mert gőzük sincs az asztrológiáról, csak hülyeségeket pampognak. :)

Ilyesmit csak a napjegy alapján nem lehet megállapítani. Persze a belemagyarázás megint más tészta.

2014. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
82%

Erősen túlzás, amiket egyesek írtak. Az pedig, hogy nincsenek érzelmeik, szintén. Akkor nem sírt volna annyi ikrek jegyű ismerősöm. Akinek nincsenek érzelmei, az nem is sír bánatában. Tény, hogy szeretnek csacsogni, pletykálni, okoskodni, de ez a mérlegre és vizöntőre is igaz. Az érdekemberséget és önzőséget sem láttam egyiküknél sem. Sőt. Az ikrek jegyű rokonom

egy senkivel él több, mint 40 éve, aki életében talán 3 évet dolgozott, pedig elvileg munkamániás, precíz szűz. Szerencsétlen nő már nyugdíjas, de még mindig reggeltől estig dolgozik, hogy el tudja tartani azt a herét. Nyilas jegyű fia sem dolgozik, őt is ő tartja el. Kidobni egyiküket sem akarja, nincs szíve. Pedig már akkora adósságot csináltak neki, hogy már majdnem mindent elvesztett, amiért megdolgoAz igaz, hogy hajlamosak pletykálni, csacsogni, okoskodni, de ez ellen nem tudnak mit tenni.Az igaz, hogy hajlamosak pletykálni, csacsogni, okoskodni, de ez ellen nem tudnak mit tenni.zott. Megcsalni pedig sosem csalta meg. Igaz, hogy előtte sok mindenkivel járt, de a házasság óta hűséges. Egy másik városba járok főiskolára és egyszer rosszul lettem. Nem voltam képes felszállni a távolsági buszra, annyira szédültem. Mindenki otthagyott, egyedül az ikrek és a kos jegyű ismerősöm segített. Saját költésgükre kocsival hazahoztak és nem kértek cserébe semmit. Valóban iszonyú önző, bunkó csillagjegy mindkettő, ahogy sokan mondják.

Egyébként Gálvölgyi is ikrek és meg lehet nézni hány éve házas.

2014. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Véletlenül beletöröltem néhány sorba, de már mindegy.
2014. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
És mi van az ikrek-mérleg ascendenssel?
2014. máj. 18. 17:50
 17/43 A kérdező kommentje:
Vagy ha ettől nem akkor mitől függ, hogy elviselhetetlen a személy vagy normális, jófej?
2014. máj. 18. 17:53
 18/43 anonim ***** válasza:
49%

Merkúr (kommunikáció, intelligencia), Vénusz (társas kapcsolatok, udvarlás), Mars (akaraterő, konfliktuskezelés), Hold (érzelmek, lelkivilág).

Az aszcendens csak egy álca, amilyennek kívülről muatatod magad. Ilyennek ítélnek meg első látszatra.

2014. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Nyilván nem lehet minden ikrekre ráhúzni azt amiket említesz, hogy írnak. Inkább azokra, akikre nagyon jellemző a napjegyük, és nincs olyan más a horoszkopjukban, ami nagyon mássá tenné őket.

(Pl. talán kivétel lehet egy olyan ikrek, akinek a napjegye "közbezárt jegy", érzelmesebb jegyben áll a holdjuk, vénuszuk, aszcendensük, stb...) De az ikresebb ikrekre sajnos jellemzőek azok a bizonyos "rossz tulajdonságok", tapasztaltam én is sajnos. Voltam már magányos ikrek mellett és soha többé nem kívánom magmnak azt!


Kinőni ezeket nem lehet, csk uralkodni felettük...

Ha úgy érzed rád is jellemzőek, akkor ne kinőni akard, hanem olyan emberekkel vedd körül magad, akiknek megfelelsz így! Akik hasonlóak hozzád! Az a legbiztosabb. És persze tudd a gyengeségeidet, és néha uralkodj magad felett, ha nem akarsz elveszíteni számodra fontos embereket....


Nekem mesélte egy ikrek barátom, hogy mennyire szereti a volt barátnőjét, és vissza akarja szerezni, de emellett azt is mondta, hogy sosem tudna teljesen hűséges lenni hozzá. bevallotta, hogy túl kíváncsi másokra (40 közeli fejjel is...), hogy muszáj félrelépnie....

A volt barátnő ezt nem tűri. Akkor?

Vagy a volt barátnő, és uralkodik magán, vagy nőzik, és elfelejti a lányt...

2014. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
44%
Én nem hiszek ebben a csillagjegyes dologban, de egy emberről a környezetemben tudom, hogy ikrek a jegye, és általában elviselhetetlen a természete. Sőt, cselekvésre késztető, hogy úgy mondjam.
2014. máj. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!