Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért modanak ennyi rossz...

Miért modanak ennyi rossz dolgot az ikrek csilagjegyűekről?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket, és szinte mindegyikben az volt leírva, hogy "nincsenek érzelmeik" meg ilyenek. Meg hogy hosszú távú párkapcsolatra egyáltalán nem jók...

Ezt alapozzák is valamire (tapasztalat) vagy csak úgy gondolják?



2014. máj. 18. 15:50
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
100%

Hu mennyi szép dolog ròlunk, ikrekröl... Nem is tudtam,hogy ez ilyen szörnyű jegy. Càfolnék pár dolgot.

- felelősségteljes munkàt végzek ugyanazon a helyen màr 8 éve; ugyanis az ikrek lojàlisak és intelligensek

- fiatal koromban még kicsapongó voltam, de szerencsére "kinőttem" és hűséges vagyok a férjemhez, akinek viszont nem vàlasztottam unalmas embert, viszont egy pillanatig sem anyagiak vezéreltek! Az ikrek is tud nagyon hűséges lenni egy bizonyos kor felett.

Érdekel az asztrològia és több ikerről tudom elmondani ugyanezt

- valòban szintek vannak minden jegynél és az aszcendens rengeteget szàmít főleg 30 felett

- rengeteg jò tulajdonsàga van az ikreknek alapbòl. Pl. az említett intelligencia, talàn tùl csavaros gondolkodás.


az én vèlemènyem az, hogy

2014. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
100%
.. Hogy egy vízöntő, akinél SOHA nem lehet tudni, hogy mire is gondol valòjàban, az nagyon-nagyon idegesítő és félelmetes tud lenni! Van ikrek baràtom több is és rengeteg érzelem szorult belénk és ezt ki is mutatjuk.
2014. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
100%
Ez komoly? Ismeritek az összes ikrek csillagjegyű embert és az alapján írjátok? Mi az, hogy szinte az összes olyan? Szerintem ez (már bocs) de baromi sértő minden ikrek csillagjegyű emberre nézve, főleg úgy, hogy ezek a tulajdonságok nevelés kérdése is. Én egyáltalán nem vagyok érdekember (én is ikrek vagyok), sőt, sokkal jobban szeretek másokra költeni, mert jól esik adni nekik. Az pedig, hogy váltogatom a barátaimat a legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam. 6 éve ugyanaz a legjobb barátnőm, sose csináltam még vele semmi rosszat, se ő velem, és a többi barátomat se szoktam cserélgetni...az más, ha vannak újak, vagy van olyan régebbi barátom, akivel már nem vagyunk jóban, de az nem a csillagjegyem, hanem konfliktusunk miatt van. Úgy gondolom, hogy ez a beskatulyázás csak arra jó, hogy leírjátok az embereket és ráadásul még bántó is -.-
2014. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
100%
Ikrek vagyok és három igazi barátnőm van, általános iskolából ismerjük egymást. 26 éve vagyunk barátnők. :)
2014. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt a kérdést már túl tárgyaltuk! Vagyis...szerintem hülyeség itt bizonygatni, hogy nem is úgy van, mint ahogy mondják...lehet hogy ô

ők rossz ikrekkel találkoztak... :)

2014. jún. 3. 06:58
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ikrek jegyű nő ismerősöm. Sokat van egyedül, mert állandóan átkerálják a fejét. Pedig rendes, humoros és nem komor, panaszkodós, lehangoló, mint a legtöbb ismerősöm. Jó társaság jó humorral. Az egyik legpozitívabb ismerősöm. Amikor volt kapcsolata, akkor sem ő volt a megcsaló, rendesen beleadott mindent a kapcsolatba. Tudtam, mert közeli ismerős és látom mindig mi történik vele. Nem rossz nő, de elég tartózkodóak vele szemben a férfiak. Lehet, hogy azért, mert olyan hülyék, hogy ők is hisznek ezekben a csillagjegyes marhaságokban? Azt gondolom, hogy aki csak a csillagjegye miatt nem akar közelebb kerülni valakihez, az hülye.
2014. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
93%
Még az elején írt valaki, hogy mivel a pénzt nagyon szeretik totálisan könnyen megvesztegethetők és megvehetők. Ez elég álszent kijelentés. Mert ki nem akar több pénzt annál, mint amije van? Ki nem akar nyaralni menni? Az emberek nagy része ha olyan helyzetbe kerül szívesen elveszi a pénzt, csillagjegytől függetlenül. Olyan munkám van, hogy van erre rálátásom. Én se mondanék nemet plusz pénzre, pedig oroszlán jegyű vagyok elvileg. De majd valaki biztos most jól megaztmondja, hogy tipikus oroszlán vagyok.
2014. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
27%

Többször próbálkoztam ikrek nőknél, és bármifajta mélyebb érzelmi közeledésre, bármi olyan "csábítási technikára", amire a többi jegyben lévő nők azonnal vevők voltak, az ikrek esetében viszonzásul csak hűvös és értetlenkedő visszautasítást kaptam, kb. lesült az arcukról a mérhetetlen le és hülyének nézés. Egyszer mikor egy ikrek lány szemébe már a sokadik randinál mélyen belenéztem, és megsimítottam a haját, az arcát valami mérhetetlen undor öntötte el, majd megkérdezte tőlem, hogy "neked mi bajod van?". Ilyen még sosem fordult velem elő.


Összességében véve egy páfrányban több szenvedély van, mint bennük, az érzelmekkel abszolút nem tudnak mit kezdeni, nem is vesznek azokról tudomást, olyan dolgokat akarnak racionálisan megközelíteni, amiknek a rációhoz pont semmi közük nincs, sőt az csak elrontja azokat. Olyanok, mint egy darab deszka; merevek és érzéketlenek. Ráadásul pokolian csókolnak. kb, mintha egy darab követ szopogatna a szájában az ember. Ellazulni képtelenek. Lehetnek szépek, sőt általában a szemeik kifejezetten gyönyörűek, de hiányzik belőlük bármifajta erotikus kisugárzás. A skorpió nőknek pont az ellentéteik; nekik nőként elég sok maszkulin vonásuk van, de ennek ellenére sokkal dögösebbek, hiába "csúnyábbak", az ember egész egyszerűen mégis jobban kívánja őket, mint az ikreket. Remekül el lehet velük beszélgetni sok mindenről, de mélyebb érzéseket nem várhat tőlük az ember. Az ikrek nők jó része egyszerűen aszexuális és a hideg ráz ki tőlük.

2014. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
19%

36-os, igazad van, én is ezt láttam többször, de 100-ból 100 esetben, amikor esélyt adtam neki és félretéve mindent, mindig új lapot kezdtem Ikrek nőkkel, állandóan átvert, s hátam mögött motyogott, rengeteg esetben valólan, nem létező és apró dolgokat. Akkor fogadtam meg végleg, hogy soha nem foglalkozok velük.

Az az alapvető helyzet még, főleg az Ikrek nőkkel, hogy rettenetesen irigyek sok emberre akkor, amikor megtudják, hogy azok ügyesebbek és életrevalóbbak, mint ők. Azokat mindenáron kicsinálják, akkor is, ha több embert kell befűzni rá: nyomozni, beköpni, idegilek kicsinálni a kiszemeltet, stb. Viszont ez több jegy női képviselőire is iagz, főleg azokra, akik csodálatos színésznők a hétköznapokban. Nem szeretnék itt most felsorolni egy jegyet sem, elég, ha annyit mondok, hogy a magyar legjobb színésznők kb. 3-4 jellegzetes jegyből kerülnek ki ...

Nagyon sok esetben az Ikrek nők környezete megunja már ezeket a piszlicsáré ügyeket, főleg, hogy bárkit akármilyen percben képes vádolni lopással és árulkodással. Emiatt marad egyedül.

Az is igaz, hogy szerelmi kapcsolatban az Ikrek nő nagyon rideg, társaságban is, intim környezetben is, viszont nagyon hasonló ebből a szempontből a Bak nőhöz, de ez már egy másik téma.

Az Ikrek jegyből a férfiak is rettentő raffináltak, jó színészek és borzasztó anyagiasak. Soha de soha ne essetek bele a csapdájukba akkor, ha mindenképpen nevettetni akarnak. Ilyenkor valami komolyat akarnak tőletek elvenni vagy kihúzni, s emiatt gyengítenek el a nevettetéssel. Figyeljétek meg azt, hogy önmagukról soha semmit nem árulnak el, max. felszínesen ... Ez mindent elárul róluk ...

2014. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert - a nyilas mellett - az egyik legmegbízhatatlanabb, legszélhámosabb jegy. Akkor is hazudnak, amikor kérdeznek. Általában a változó jegyűekben ne bízz meg!
2015. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!