Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért modanak ennyi rossz...

Miért modanak ennyi rossz dolgot az ikrek csilagjegyűekről?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket, és szinte mindegyikben az volt leírva, hogy "nincsenek érzelmeik" meg ilyenek. Meg hogy hosszú távú párkapcsolatra egyáltalán nem jók...

Ezt alapozzák is valamire (tapasztalat) vagy csak úgy gondolják?



2014. máj. 18. 15:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
55%

Naaa. Az asztrológia 3 szintet különböztet meg napjegyenként.

Mindjárt leírom az ikrek ember szintjeit, és akkor világossá fog válni az egész.


Szélhámos:

Ez a legalacsonyabb megélés, mások hitének bizalmának kihasználása. Azt nyújtja, amire vágynak, de közben nem ad semmit, vagy amit ad az értéktelen esetleg ártalmas.


Üzletember: (Gyurcsány, Orbán)

Pénzügyi hatalomra vágyik. A közvetítés itt is fontos. Itt sem fontosak a valódi értékek, az a lényeg, hogy azt kapják, amire vágynak. Hogy ez jó e nekik vagy sem, az itt sem érdekli, de már ad valamit. Csak az üzlet számít.


Igehirdető:

A tudás legmagasabb szintű közvetítője. Adottságait a magasabb szellei dolgok szolgálatába állítja. Itt is közvetít de nem anyagi, hanem szellemi dolgokat, tudást.


És egyértelmű, hogy nem az 'Igehirdető'-ből lesz a több...

Én az első kettővel találkoztam eddig legfőbbképpen, és egyetlen egy emberrel aki az utolsó szinten járt már a fejlődésében... :)

2014. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
62%

Remélem segítettem!

Tehát nincs olyan, hogy jó vagy rossz jegy.

Szintek vannak...

2014. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező:

1. helyesírás,

2. a legkomolytalanabb és szinte leghazugabb jegy, ami csak létezik és az, hogy erről itt beszélünk és összevetjük közös, sokszor kellemetlen élményeinket pl. Ikrek jegyűekkel kapcsolatosan, az csak nekünk segít: legalább nem hiszem azt, hogy én vagyok a stikkes.

Az Ikrek jegyű a legfelelőtlenebb jegy is annak ellenére, hogy valóban nagyon művelt, ezzel a stílusával ássa maga alatt a fát igazán. Ha nézted amúgy a VV6-ot, akkor ott Vikit láthattad igazán Ikrek jegyű nő szerepben. Tipikus és ugyanakkor az egyik legnagyobb sz.rkeverő.

2014. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: kérdezted azt, hogy kinövik-e a gyerekességet felnőtt korukra az Ikrek: sajnos nagyon nem, ami csak abból a szempontból hátrány, hogy a komoly helyzeteket is elröhögik és vihogják.

Nagyon sokszor meséltek már itt Ikrek pasikról, sajnos ezeket mind én is tapasztaltabb, az egyik legnagyobb szélhámos magánéletben, ami csak létezik, közben soha nem tanul hibáiból, 90%, hogy elhagyja családját, le se sz.r senkit.

2014. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
21#-es! Leírnád a többi jegyeknél is ezeket a szinteket????
2014. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
23 Telitalálat:D
2014. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
165 Mérleg se hűséges.
2014. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
A vizöntőről egyébként mik a vélemények? Én valahogy őket bírom a legjobban az ikrek-mérleg-vizöntő hármasból.
2014. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Hát...lehet, hogy velem van a baj, de én akárhogy nézem, a szinteket, leginkább az "igehirdetőhöz" tartozom...vagyis..szerintem ez illik rám legjobban. Az üzleti kapcsolataim egyenlők a nullával.
2014. máj. 22. 08:54
 30/43 A kérdező kommentje:
A helyesírásról nem tehetek...telefonról írok, ha ez enyhítő körülménynek számít .
2014. máj. 22. 08:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!