Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért modanak ennyi rossz...

Miért modanak ennyi rossz dolgot az ikrek csilagjegyűekről?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a kérdéseket, és szinte mindegyikben az volt leírva, hogy "nincsenek érzelmeik" meg ilyenek. Meg hogy hosszú távú párkapcsolatra egyáltalán nem jók...

Ezt alapozzák is valamire (tapasztalat) vagy csak úgy gondolják?



2014. máj. 18. 15:50
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

1. A zodiákus legnagyobb szélhámosai. Onnan tudod, hogy hazudnak, hogy mozog a szájuk.


2. Sokszor minimális műveltséggel játsszák a beképzelt belvárosi értelmiségit. Ha egy buszon ülsz és a veled szemben ülő idegesítően az arcodba nyomja az éppen olvasott Kundera regényét, miközben az arcán egyfajta "na, ti poros lábú, műveletlen prolik, a bokámig nem értek fel" fensőbbséget kifejező hideg mosoly virít, az valószínűleg egy Ikrek. De csak kérdezd meg tőle, hogy mi a regény fő mondanivalója, és válaszként majd vagy valami állentellektüel cinizmussal reagál, hogy "hát elég, ha ezt én tudom..." vagy nagyokat artikulálva előad valami állértelmiségi hablagyot, de egyik esetben sem mond semmi értelmeset. Csak úgy darálja a szavakat, de közben nem állít semmit. Van egy olyan skillje, hogy bizonyos körökben - ezt a belvárosi értelmiségi mázat magára öltve - remekül el tudja magát adni. Valósággal dörgölőzik az értelmiségi közegekhez. Sokszor hibátlan a helyesírása (a kötözködő nyelvtan nácik nagy része is Ikrek jelleg), rengeteg évszámot megjegyez, rengeteg idézetet megjegyez bizonyos irodalmi művekből, a stílusa olyan "bölcsészes", de nulla lényeglátással rendelkezik, a fő mondanivalóját a dolgoknak sosem látja. Nem tud többet nyolc diplomával sem, mint egy átlagos gázszerelő, de ettől függetlenül undorító módon nézi le és veti meg az egyszerűbb embereket, akiket előszeretettel agresszál le verbálisan: triviális lexikális vagy helyesírási hibákba köt bele, majd megalázó módon kioktat. Az Ikrek a felszínesség netovábbja.


3. A szellemi felszínességüket, csak az érzelmi felszínességük múlja felül. Az empátia, a törődés, az intuíció, bármifajta melegség és az Ikrek két külön bolygón élnek. Mindent agyból akarnak megoldani, mert az érzelmeket vagy megérzéseken alapuló analogikus látásmódot mélyen megvetik. Két lábon járó számítógépek, bár lehet, hogy egy szupermodern humanoid robotban már több érzékenység van, mint egy Ikrekben.


Na, röviden-tömören ezért a legkevésbé szerethető jegy (közvetlenül a Skorpió előtt, de az egy másik történet...).

2017. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Ismerek több ikrek születésűt is és teljesen más személyiségűek. Itt bukik el ez a csillagjegyes elmélet. Ott is elbukik az elmélet, hogy amikor kitalálták a csillagjegyes, horoszkópos dolgokat, akkor még máshol voltak a csillagok. Akire most a születési dátuma alapján azt mondják, hogy ikrek, az valójában már Bika. Nem vagyok csillagjegy hívő, ezt az információt most találtam, itt: [link]
2017. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nem lehetne azt játszani, hogy akit nem érdekel az asztrológia, az elhúz innen a halál véreres falloszára?
2017. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!