Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti is tapasztaltátok már az...

Ti is tapasztaltátok már az Ikrek jegyűekkel a túlságosan könnyű és gyorsított haverkodást, eröltetett vicceskedést, majd fontos infók kiszedését és így az emberek becsapását? Mire kell még vigyázni az Ikrek esetében?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam részükről hasonló furcsa viselkedést és ugyanezt olvastam róluk több weboldalon, fórumon is, Ikrek férfiak és nők részéről egyaránt.

Előre is köszönöm a komoly válaszokat.



2015. máj. 5. 17:47
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm széepn az eddigi válaszokat :)
2015. máj. 5. 21:07
 12/23 anonim ***** válasza:
Egy ikrek férfit ismertem aki szintén mindenttudo volt..ha kérdezte mi a baj mit mondtam volna semmi..közbe tudtam mindent tud..de nem azért mert gondolatolvasó :)
2015. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

Két ikrek csillagjegyű embert ismerek közelebbről, egyikükre sem jellemző egyáltalán az a viselkedés, amiről írtál.


Egyikük a Párom. Egyrészt roppant távol áll tőle, hogy bárkit is becsapjon, másrészt abszolút tiszteletben tartja mások privát szféráját, még olyan dolgokat sem kérdez meg másoktól, amiről az emberek többsége simán érdeklődne viszonylag rövid ismeretség után is, mert nem túl személyes.


(Hogy mondjak egyetlen konkrét példát - ami egyébként nem ez az utóbbi kategória, - tőlem kérdezte már szomszéd néni, tanfolyamtárs, telekszomszéd, volt osztálytárs, hogy milyen óradíjjal dolgozom. A Párom, akivel öt éve együtt is élek, soha nem érdeklődött erről semmilyen formában.)

2015. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Haverkodáshoz min két ember kell!

Ha nem vagy haverja, miért kotyogsz ki fontos infókat?

2015. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

A haverkodásával még nem is lenne baj, ha emberére talál. Eléggé nagy a kommunikációs igénye, és állandóan jártatja a száját. Engem pl. lefárasztanak azzal, hogy állandóan reagálást várnak tőlem és nem hagynak magamban tenni a dolgom...

A ikrek elég önző, de ezt persze tagadja és ha ezt a fejéhez vágjuk, akkor addig dumál, míg ki nem fordítja az ügyet és a végén mindig őt hozza ki, mint sértett fél...

Fárasztó, nem szeretem a közelségüket. Mindig mndenről meg akarnak győzni,nem képesek elfogadni, hogy másnak más véleménye is lehet és két különböző nézet, vélemény is megférhet egymás mellett, nem, ők ezt nem értik és csak erőlködnek, mg veszekedés lesz a beszélgetésből.

És igen, sokszor ha úgy tűnik éppen lehet velük bizalmasan beszélgetni, akkor a végén kiderül, hogy nem lehet rájuk számítani, csak kíváncsiak voltak vagy épp ki akartak belőlünk szedni valami t a saját előrébb jutásuk érdekében...



Mondjuk haverkodni lehet velük szerintem, és közös programokat szervezni, ez még elvoselhető, havernak jók. Alapvetően nem rossz emberek, nem akarnak szándékosan rosszat másnak. (nem úgy, mint pl a skorpiók, akik úgy akarnak érvénysülni, hogy másokat megbántanak, kihasználnak szándékosan. az ikrek nem szándékosan bánt meg senkit. )


A párkapcsolat viszont nem való nekik. Legalábbis a hosszútávú semmiképp. Aki azt akarja, hogy a párja odafigyeljen rá, a lelkivilágára is, az jobb ha nem ikreket választ.

2015. máj. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. A 15-ös válaszolónak az összes mondatával teljesen egyetértek, ezt ugyanígy tapasztaltam éveken keresztül több korosztályú Ikrek-el, férfival-nővel egyaránt. Rendkívül fárasztóak az állandó visszajelzés igényükkel, ugyanakkor a Skorpióktól egy kicsit különböznek pont abban, amit írtál.

Többieknek is köszönöm szépen, azért mindig ott van a remény, hogy vannak kivételek :)

2015. máj. 6. 13:38
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy végig gondolva...Ismertem egy tapintatosabb Ikrek jegyűt, de ő volt az üdítő kivétel.Ő nem volt pletykás és indiszkrét, mivel tulajdonképp meg sem szólalt.De a többi sajnos problémás eset volt.A dicsekvés alap náluk, ami engem rendkívül irritál.Mindenféle béna cuccot képesek magukra venni, ha elég drága és "jó helyről" származik.Stb.Ők mindent jobban tudnak.Ha az ismeretségi, baráti körükben valakinek csökken a népszerűsége, vagy épp nincs a topon valamiben, akkor gondolkodás nélkül ejtik a baráti körükből mintha nem lenne méltó őnagyságos Ikrekhez.

A hűség náluk nem jellemző , bár ez is nagyrészt érdek alapon működik.Felületesek sokszor.Engem nem pezsdítenek, inkább unalmasnak, idegesítőnek találom találom őket, valahogy nyugtalanítanak.Tényleg nem szándékom diszkriminálni senkit csillagjegy alapján és tulajdonképpen nincs bajom az Ikrek jegyűekkel, egyszerűen csak leírtam, mint tapasztalatot.Nyilván vannak jó tulajdonságaik is.Tudnak kedvesek lenni.De sajnos így is vigyázni kell, mert lehet ez a kedvesség csak színlelés, amíg el nem éri acélját, aztán hátat fordít.

Nézd meg pl az Ikreket a politikában.Na ez az a jegy, amit sosem szabadna a parlament közelébe engedni.

2015. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen, a legnagyobb színészek és méghozzá eléggé sajátos módon: adják a show-t és a nevetgélést, eröltetett vicceskedést, hogy a nép ellazuljon, majd jön a faggatás és becsapások sorozata.
2015. máj. 6. 16:45
 19/23 anonim válasza:

Nekem van Ikrek jegyű hozzátartozóm.Nem lehet valakit a horoszkóp alapján besorolni tény, hogy vannak alap jellemvonások de azért a környezet a neveltetés a tanulás az élet sok mindent felülír.

Szó mi szó az én ismerősöm kissé zárkózott nem sokat beszél és senkiből nem akar infokat kiszedni sőt belőle is elég nehéz bármit kiszedni:)

2015. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Említette itt valaki, hogy olyasmire is szeretnek rákérdezni, amire nem kéne.

Nos, Ikrek unokatesóm jellemző kérdése :"És mennyi fizetést kapsz??" :DDD

Hát, csak azért sem mondtam meg neki.Nálam ez nem rokoni téma, pláne ha valaki így direkte rákérdez kendőzetlenül és kb 10-szer megkérdezte egy nap folyamán.Akár kevés, akár sok, erről ne "csámcsogjanak" a rokonok.

Mondjuk emberére talált szegény, mert én meg Skorpió vagyok, az a fajta, akiből bottal sem lehet kiverni az információt :D Elképzelheted hogy zajlik köztünk egy beszélgetés :D

2015. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!