Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti is tapasztaltátok már az...

Ti is tapasztaltátok már az Ikrek jegyűekkel a túlságosan könnyű és gyorsított haverkodást, eröltetett vicceskedést, majd fontos infók kiszedését és így az emberek becsapását? Mire kell még vigyázni az Ikrek esetében?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam részükről hasonló furcsa viselkedést és ugyanezt olvastam róluk több weboldalon, fórumon is, Ikrek férfiak és nők részéről egyaránt.

Előre is köszönöm a komoly válaszokat.



2015. máj. 5. 17:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is tapasztaltam, az Ikrek sok egyenes és indiszkrét kérdést tesz fel, s leginkább akkor, amikor gyorsan összehaverkodott, sőt eröltetetten vicceskedett másokkal. Nagyon ravasz.
2015. máj. 7. 15:23
 22/23 anonim válasza:

Az Ikrek számomra nagyon kettős jegy-a nevét igazolja. Ha nem is mindegyik pletykás, de iszonyat jó kommunikációs képességük van, sokmindenről tudnak, de sokszor felületesen. Ikrek barátnőm tanulási stílusa: Átolvassa háromszor-négyszer a könyvet, a főbb összefüggéseket megjegyzi, és vizsgán kibeszéli a lyukat a hasából a vizsgáztatónak, 4-5re vizsgázik. Bak párja ezalatt átveszi a könyv egyötödét, de azt az egyötödét atól z-ig tudja. Mégis, ha véletlenül szerencséje van és abba kérdeznek bele, sem tudja vizsgán úgy előadni magát...(nem egy ikreknél, baknál tapasztaltam ezt)

Az Ikrek jegyű emberek kellemesek, baratságosak, érdeklődőek, ezzel sok embert haverjukká tesznek, de ha cselekedni kell vagy bizonyítani...már nincsenek sokszor Sehol. Szeretem őket, az üdítő társaságukért, a humorikért, az információsziporkákért, az ötletekeet, amiket keltenek az emberben, a jó programokért, és kikészítenek a nehezebb helyzetben megmutatkozó, tipródó vagy rosszabb esetben felszívódó, vagy helyzetből nagyon ügyesen kijövő és még rosszabb esetben mást belemártó viselkedésükkel. Szóval szeretem őket, de évekig kell bizonyítaniuk, és még akkor is kétséges a beléjük vetett hitem. Uff. :)

2015. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

En elfogult vagyok neg.ertelemben az ikrekkel.van ra okom sajnos..

Elo tudja adni magat,baratkozik,sokat fecseg,pletykas,kiszimatol dolgokat.

Hutlen.

Ketszinu,hazudozo,es szereti keverni a sart.nem riad vissza a bosszuallastol sem.

Akit ismerek pl.

Terhesseget hazudott a szeretojenek,hogy magahoz kosse,a felesegnel bemoszerolta a pasijat.a vegen a feleseg lett a lurva...szerinte...

Mikor nem ert celt,mindent elkovetett,h szetszedje a hazaspart.

Majd visszakonyorogte magat a parjahoz,es annal szult egy ujabb gyereket...

2015. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!