Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák kolléganővel nagyon nem...

Rák kolléganővel nagyon nem jövök ki, mit tehetnék? (bak nő)

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 21:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg a probléma okát. S kezeljétek azt.

Ha nem megy, akkor 3m távolság.

2015. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
bak? akkor nincs remény.
2015. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélni. Illetve én nem tudok. Nagyon különbözőek vagyunk nem értek szó vele. Viszont naponta együtt kel dolgoznunk, de nem csak egymás mellett.

Szeretném tudni, hogy közelítsek egy ilyen emberhez, mert az ellentétünk kihat a munkaára is és nem szeretném, ha emiatt valamelyikünk rosszul járna, még akkor sem, ha tudom, hogy nem én húznám a rövidebbet.

2015. dec. 18. 21:26
 4/28 A kérdező kommentje:

Én vagyok a bak. Miért gondolod, hogy nincs remény.

Tudom, hogy nehéz eset vagyok, de nagyon szeretném rendbe tenni ezt a dolgot.

2015. dec. 18. 21:27
 5/28 anonim ***** válasza:
Miért, milyen?Hogy viselkedik?
2015. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nincs baj a viselkedésével, kedves, normális, csak egyszerűen nagyon mások vagyunk. Illetve az én bajom az vele, ahogy a munkaház áll.

Kerüli, de ha csinálja, akkor rosszul, mivel nekem kell ilyenkor helyette dolgoznom, ezt nem igen szoktam szó nélkül hagyni, bár tényleg próbálok higgadt és nyugodt maradni és sokkal többször befogom a szám, mint szeretném, de néha mégis van, hogy rosszul reagálok dolgokat.

Emiatt odáig fajult a dolog, hogy nem hajlandó velem dolgozni, próbál kikerülni amit sajnos nem tehet, és én sem és beszólogat, de csak célozgatva, hátulról.

2015. dec. 18. 21:47
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez meg a földjegyűek tipikus viselkedése, amit te csinálhatsz és gondolkozz el magadon is, mert lehet hogy ebből vissza kéne venned és máris kijönnél vele.A szűz és a Bak tipikus fóbiája, hogy azt hiszi, ő dolgozik mindenki helyett.Baromi idegesítő és sokszor nem állja meg a helyét az állítás, de őket nem lehet kimozdítani ebből a hitükből és mániákusan ellenőrzik a másik minden lépését, hogy dolgozik-e vagy épp levegőt vesz.Borzalom! Én skorpió vagyok (víz jegyű, mint a Rák).És a föld jegyűektől hasonlóan szenvedtem pedig igenis elvégeztem rendesen a munkám, bár a mentalitásom egész más, mint mondjuk egy Baké.Mégsem volt elég soha, amit csináltam.Végül nem sok kellett, hogy megtépjük egymást.

szerintem a legjobb, hogy uralkodsz a paranoiádon és békén hagyod.Ha valóban nem dolgozik, majd a főnök elrendezi.Az ő dolga ez, nem a tiéd.a Rákok kedves emberek, kilehet jönni velük, ha nem piszkálod.

2015. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld kedvesen, dicsérően inspirálni.Kedvet, hangulatot csinálni neki a munkához.Ők inkább érzelmesek, nem annyira logikusak, mint a Bakok.Mivel vízjegyű vagyok én is, azért magamból kiindulva mondom, hogy engem a kritizálással csak elvadítani lehet és ellenséggé tenni, dacossá, bosszúállóvá.Ellenben, ha inspirálni, lelkesíteni próbál valaki és dicsér, akkor annak sokkal szívesebben, sokkal jobban teljesítek.És persze jól ki is jövünk.
2015. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Persze most lehet erre azt mondani, hogy "nem tudom dicsérni, ha a munkája nem jó".

De azért csak próbáld meg, kíváncsiságból legalább.Egy-két próbát megér és majd figyeld, mi lesz.

2015. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy én is bak vagyok és mi bakok nem jövünk jól ki a rákokkal. Amúgy meg a pénzt is nagyon szeressük. Én például a húszezresek hangját szeretem, sőt az a csengőhangom.
2015. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!