Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák kolléganővel nagyon nem...

Rák kolléganővel nagyon nem jövök ki, mit tehetnék? (bak nő)

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 21:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Na, de ácsi. Közel 40 éves emberekről van szó. (mindketten azok vagyunk)

Tényleg meg kellene dicsérnem, ha elvégzi a munkáját és ráadásul kivételesen hiba sincs benne?

2015. dec. 19. 09:10
 12/28 anonim ***** válasza:

Rák vagyok én is, fogadd el ilyennek, ő is elvisel téged..:)


Én több Bakot ismerek a saját fiam is az,és nem könnyű vele..anyagias, makacs, túl komoly, nem igazán humoros,és nekem is van bak kollégám,aki ilyen..

Én se vagyok egy idegbeteg kapkodós, és komótosan végzem a munkám, de tudok pörögni is...:)

Nem szeretni kell egymást, de a beszólogatást, kritikát nem igazán toleráljuk, és ha megsértődünk, nehezen,vagy soha nem békülünk...

2015. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Értem, amit írtuk egy kicsit tényleg közelebb kerültem az ő gondolatvilágához.

Igazából tényleg azt kell tennem, hogy nem szólok neki semmiért, csináljon amit akar, a főnök úgy is látja.

De igazából nem szeretném, ha én lennék az ok, amiért kirúgják.

Ha meg nem békél meg és nem hajlandó együtt dolgozni annak is ő issza meg a levét.

2015. dec. 19. 09:46
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Na látod a 12-es is ugyanezt mondja. Mi bakok elviselhetetlenek vagyunk, és a humorérzékünk is nulla. Mondjak egy viccet? Nem tudok, mert nincs humorérzékem. Egyszer próbáltam, de a közönség sírva fakadt, azóta nem próbálkozok ilyesmivel. Ha beszélgetni kívánsz ennek ellenére a rák kollégáddal akkor a pénzzel kezd. Mondjuk elsőnek lehetne a pénz szaga a téma, aztán jöhet a pénzköltés módja. Az nem számít hány éves vagy, mert mi bakok egy idő után megrekedünk egy szinten... tovább is beszélnék a fajtámról, de gondolom nem fizetsz érte? Így viszont nincs értelme, ugyanis mi ingyen semmire nem vagyunk hajlandóak.
2015. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Kedves ID Hack!


Értem, amit mondasz és megpróbálok felnőni a feladathoz, hogy ne bántsam meg a kedves érzékeny rák kolléganőm lelkét a bárdolatlan, komoly és humortalan modorommal.

Tényleg veszett fejszének tűnik nekem a dolog...

2015. dec. 19. 10:12
 16/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy különc bak vagy, mert nálunk az érzelmek általában másodlagosak. Ez ugyanolyan, mintha egy robotnak érzelmei lennének.
2015. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vagyok tipikus bak, a pénz is csak akkor érdekel, ha nincs, ha van, akkor nem okoz boldogságot és nem sajnálom kiadni sem.

Viszont, ha nincs, akkor tudok spórolni és annyiból kijönni, amennyi van.

És vannak érzéseim, sőt még humorom is. :D

Na, meg szerény is vagyok, na de az igazságtalanságot azt nem bírom.

2015. dec. 19. 11:55
 18/28 anonim ***** válasza:
Szerintem két dolgot tehetsz próbáld kizokkenteni, tegyél valami meghökkent dolgot amire nem számít, a másik hogy nagyon finoman ravilagitasz hogy ez így nem lesz jó, próbáljon meg változtatni ettől függetlenül azért dicséri is kicsit.
2015. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A túlzott patyolgatassal szerintem most csak arra szeretnélek, nem fog változni, viszont ha oda csapsz, talán van esély. Hátha arra felfigyel.fonok tudja?
2015. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem akarom már bántani, mert eddig is mindig én szóltam, ha valamit nem úgy csinált és talán ezért is vívtam ki az utálatát.

Főnök tudja és nagyon nem tetszik neki, kifelé áll a rúdja, ezért szeretném ha inkább rendbe jönne ez a dolog, illetve ne rajtam múljon, mert van egy kislánya és nem szeretném miatta, ha az anyja munka nélkül maradna.

2015. dec. 20. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!