Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák kolléganővel nagyon nem...

Rák kolléganővel nagyon nem jövök ki, mit tehetnék? (bak nő)

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 21:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Akkor szólhat a főnök akkor biztos észbe kap. Nincs értelme patyolgatni érzelmileg zsarol
2015. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Két "csodálatos" természetű nőszemély típus, mindkettőhöz volt már alkalmam munkahelyen, elképesztőek. MEGÉRDEMLIK EGYMÁST. PUSZI MINDKETTŐNEK.
2015. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Én is puszillak, viszlát.
2015. dec. 21. 17:51
 24/28 A kérdező kommentje:

Közben úgy néz ki megoldódott a kérdés.

A drága, érzékeny kolléganő a céges bulin felajánlkozott a főnöknek aki elutasította.

Szóval, ha kirúgják semmiképp nem én leszek az oka.

2015. dec. 26. 15:16
 25/28 anonim ***** válasza:

12 vagyok.

hát, lehet h van ilyen Rák is, én nem.

Én 27 éve élek a férjemmel,és ő volt az első is...

20 éve meg egy m.helyen vagyok...:)

2015. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem is szeretnék általánosítani és ráfogni a többi rákra is ezt a viselkedést. Ami azt illeti engem is meglepett.

Szóval bocs, ha valakit is megbántottam rákságában.

Kedvenc unokatesóm is az, őt meg imádom, szóval tényleg senkit sem szerettem volna megbántani.

2015. dec. 27. 15:55
 27/28 anonim ***** válasza:
Oké,nincs gond:) annál is inkább, mert én se akarom bántani a Bakokat, elvégre a fiam is az...:)
2015. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Te semmit. Észben tartani, a manipulatív, önző viselkedését minden percben, és tedd meg, amit elvár: legyél vele kedves és sose ne legyél kétszínű. Szeretheted őt, mert átlátna rajtad, és szeretnek kavarni, de sose számíts rá. Persze, ezt is titokban..
2016. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!