Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az ikrek nőkről?

Mit gondoltok az ikrek nőkről?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 17. 08:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

25 éves kiscsaj vagyok, ikrek.

Szellemileg és érzelmileg izgága vagyok, utóbbi olyannyira, hogy ha huzamosabb ideig nem ér impulzus, akkor kiborulok. Ez sokmindennel így van, de főleg érzelmileg, ami alatt azt értem, hogy minimum tetsszen minimum egy pasi.

Nagyon ellentmondásos vagyok – sokminden igaz rám, aminek az ellenkezője is. Ez a fentebb leírtak fényében is gondokat okoz – pl. ha párkapcsolat mellett rákattanok egy másik srácra. Kész a totális ellentmondás, amivel nehéz együttélni. Szükségem van a boldog, komoly kapcsolatra, nem tudom, hogy csináljam, hogy ne tetsszenek mások. (Még sosem léptem át a megcsalás határát, szerintem szarul érezném magam.)

Márpedig egy idő után a legjobb kapcsolat is megszelídül annyira, hogy már nem adja meg azt az impulzusmennyiséget.

Kerülöm a konfliktust, utálom minden formáját, mégis szeretek vitatkozni, de csak a kihívás miatt, hogy meggyőzzek másokat. Nehezen viselem, ha nem az enyém az utolsó szó. Szarul bírom a kritikát. Mindig jogtalannak és felháborítónak érzem, ha bárki beleszól, mit hogyan csináljak:)

Sokszor cinikus/szkeptikus/ironikus vagyok, néha duplán ironikus – van a humoromnak egy ilyen "réteges" jellege. Főleg ha csak sejtetni akarok valamit, finoman utalni valamire.

A hangulatom elég gyakran változik.

Művészettel foglalkozom, grafikus-diplomám van.

A nyelvérzékem bizony elég jó, legalábbis a magyar. Minden helyesírási hibát kiszúrok, és falramászom tőle. Ez a mániám.

Kistermetű vagyok, helyes arcú, arányos testű.

Az önértékelésem normális, a látszat ellenére csak egészséges mértékig vagyok magamtól elszállva – néha egy életképtelen csődtömegnek érzem magam, aki mindenre alalkalmatlan, de szerencsére ez ritka, de ha kritika ér, akkor fennáll a veszélye.

2010. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!